یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۱

تيم ملي فوتبال برزيل در نيمه نهايي جام‌جهاني نيمار را به خاطر آسيب‌ديدگي در اختيار نخواهد داشت. اين بازيکن جوان در ديدار برابر…

تيم ملي فوتبال برزيل در نيمه نهايي جام‌جهاني نيمار را به خاطر آسيب‌ديدگي در اختيار نخواهد داشت. اين بازيکن جوان در ديدار برابر کلمبيا از ناحيه کمر آسيب ديد و ديگر نمي‌تواند تيم ملي فوتبال کشورش را در جام بيستم همراهي کند.

نيمار اميد نخست برزيلي‌ها براي درخشش در جام‌جهاني بود و با زدن چهار گل بهترين گلزن اين تيم به شمار مي‌آمد. غيبت اين مهاجم جوان بدون شک روي عملکرد سلسائو تاثير خواهد گذاشت. پله، مراوريد سياه فوتبال برزيل مثل نيمار با آسيب مواجه شد و ديگر نتوانست جام را ادامه دهد اما در نهايت اين برزيل بود که قهرمان جام‌جهاني شد تا غم و اندوه پله به شادي تبديل شود.

به نقل از ايسنا، پله در صفحه اجتماعي خود در توييتر نوشت: آسيب‌ديدگي نيمار و خداحافظي او از جام‌جهاني براي هم ما دردناک بود. من هم در جام جهاني 1962 با آسيب مواجه شدم اما در نهايت توانستيم جام قهرماني را بالاي سر ببريم. اميدوارم که اين اتفاق براي نيمار هم رخ دهد.

او ادامه داد: اميدوارم که خداوند به نيمار کمک کند و با بالا بردن جام ناراحتي و درد او تسکين يابد. اميدوارم حالا که اين اتفاق براي برزيل افتاد، در نهايت جام قهرماني به ما برسد.

تيم ملي فوتبال برزيل بايد در نيمه نهايي جام‌جهاني در حالي که نيمار و تياگو سيلوا را در اختيار ندارد به مصاف تيم آماده و پرستاره آلمان برود. فليپه اسکولاري، سرمربي سلسائو اعلام کرد که قصد دارد در اين ديدار به خاطر روحيه دادن به بازيکنانش نيمار را در نيمکت ذخيره‌ها بنشاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.