سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۱

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی رضایی عصر دوشنبه در نشست هماهنگی راه‌اندازی پلیس راهور آب‌پخش اظهار داشت: شهر آب‌پخش دارای موقعیت خاصی است…

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی رضایی عصر دوشنبه در نشست هماهنگی راه‌اندازی پلیس راهور آب‌پخش اظهار داشت: شهر آب‌پخش دارای موقعیت خاصی است و قرار گرفتن این شهر در نقطه اتصال استان‌های جنوبی کشور، این اهمیت را دو چندان می کند.

وی ادامه داد: تلاش های بسیار زیادی را به منظور استقرار ادارات مستقل در آب‌پخش داشته ایم و لازم است که از مسئولانی که در این زمینه همکاری لازم را داشته‌اند تقدیر و تشکر کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر آب‌پخش با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای استقرار پلیس راهور در شهر آب‌پخش بیان داشت: مسئولان انتظامی و راهنمایی و رانندگی استان و شهرستان دشتستان همراهی بسیار خوبی در این زمینه داشته‌اند.

وی ادامه داد: شهرداری آب‌پخش نیز همکاری بسیار خوبی درا ین زمینه داشته است و با همکاری شهرداری زیرساخت‌های لازم برای استقرار این پلیس در بخش آب‌پخش فراهم خواهد شد.

رضائی از افتتاح پلیس راهور آب‌پخش در نیمه شعبان خبر داد و اضافه کرد: توسعه نظم و امنیت به ویژه در بخش حمل و نقل و ترافیک از مهمترین دستاوردهای استقرار پلیس راهور در آب‌پخش خواهد بود.

توسعه شاخص‌های امنیتی در شهرستان دشتستان

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان نیز در این نشست با اشاره به اهمیت توسعه امنیت در نقاط مختلف، اظهار داشت: از همه توان و ظرفیت برای بهبود وضعیت امنیتی در شهرستان دشتستان استفاده خواهیم کرد.

سرهنگ پاکدامن در ادامه به برخی ازاقدامات صورت گرفته برای بهبود شاخص‌های امنیتی در ای نشهرستان اشاره کرد و گفت: امنیت شهرستان دشتستان نسبت به سال‌های گذشته بسیار بهتر ده است و احساس امنیت در این شهرستان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: پلیس راهور نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت عبور و مرور و ترافیک دارد و می‌تواند با نظارت بر اجرای صحیح قوانین رانندگی از بسیاری از خطرات که رانندگان را تهدید می‌کند، جلوگیری کند.

جانشین فرمانده انتظامی دشتستان تصریح کرد: دشتستان بخش قابل توجهی از جمعیت استان بوشهر را شامل می‌شود و استقرار امنیت در این شهرستان اهمیت بسیار زیادی دارد که از همه توان در این زمینه استفاده می‌کنیم.

نظارت بر رعایت قوانین رانندگی تصادفات را کاهش می‌دهد

رئیس پلیس راهور شهرستان دشتستان نیز در این نشست با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای استقرار پلیس راهور در شهر آب‌پخش، اظهار داشت: مسئولان شهر آب‌پخش به ‌ویژه شورای اسلامی شهر و شهرداری تلاش بسیار زیادی را در این راستا داشته‌اند.

سرهنگ موسیوند اضافه کرد: از همه مسئولان شهر آب‌پخش می‌خواهیم تا همکاری لازم را با پلیس راهور در آب‌پخش داشته باشند تا این پلیس نیز بتوانند ماموریت‌های محوله را به خوبی انجام دهد.

وی عنوان کرد: مردم نقش بسیار مهمی در فرهنگ ترافیک دارند و امیدواریم با همکاری مردم شاهد رعایت قوانین رانندگی در این شهر و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم.

رئیس پلیس راهور شهرستان دشتستان بیان داشت: آب‌پخش به عنوان یکی از مراکز پرترافیک استان بوشهر است که به علت قرار گرفتن در مسیر جاده اصلی اتصال استان‌های جنوبی همواره پرترافیک است.

وی در ادامه با اشاره به سهم بالای موتورسیکلت‌ها در تصادفات، تصریح کرد: استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران ضروری است و باید نظارت ویژه‌ای بر این امر صورت بگیرد تا خطرات تصادفات موتورسیکلت‌ها کاهش یابد.

همکاری کامل شهرداری آب‌پخش برای استقرار پلیس راهور

شهردار آب‌پخش نیز در این نشست اظهار داشت: آب‌پخش از شهرهای تازه تاسیس است که در سال‌های اخیر توسعه بسیار خوبی یافته و لازم است که شاهد توسعه همزمان و همه‌جانبه این شهر در ابعاد و عرصه‌های مختلف باشیم.

حسین عباسی اضافه کرد: چند سالی از استقرار بخشداری آب‌پخش می‌گذرد و یکی از مهمترین خواسته‌های مردم این بخش استقرار ادارات جدید است که نیاز آنها به مراجعه به مرکز شهرستان یا استان را کاهش دهد.

وی از آمادگی کامل شهرداری آب‌پخش برای استقرار پلیس راهور در این شهر خبر داد و افزود: ساختمان شهرداری در پارک خلیج فارس آب‌پخش برای استقرار پلیس راهور اختصاص می‌یابد.

شهردار آب‌پخش ادامه داد: برای توسعه شهر آب‌پخش از همه ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم با پیگیری‌های خود زمینه را برای رضایت‌مندی بیشتر مردم فراهم سازیم.

وی تصریح کرد: تعامل بسیار خوبی بین شورای شهر و شهرداری در اب‌پخش وجود دارد و این تعامل و همکاری می‌تواند زمینه توسعه هر چه بیشتر شهر و بخش را فراهم سازد که امیدواریم با همکاری دیگر مسئولان شاهد تحقق این امر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.