جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۰

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ عصر روز پنجشنبه در گفت وگوی تلفنی به خبرنگار ایرنا مرکز ساری در باره محدودیت ترافیکی در…

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ عصر روز پنجشنبه در گفت وگوی تلفنی به خبرنگار ایرنا مرکز ساری در باره محدودیت ترافیکی در جاده ها، افزود:

اعمال این محدودیت ها که هدفش افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه است تا ساعت 24 روز جمعه 23 خرداد ماه ادامه دارد.

وی افزود : بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کندوان (کرج – چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

او با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج – چالوس ، ادامه داد : تردد انواع وسائط نقلیه نیز از ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه مورخ 23 خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز ، گفت : تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه 31 خرداد ماه و نیز از شش صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 خرداد ماه از این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران بیان کرد: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه 23 خرداد ماه از تهران به قائمشهر از مسیر جاده فیروزه کوه بر عکس نیز ممنوع است.

وی به وضعیت ترافیکی و شرایط جوی جاده های استان هم اشاره کرد و گفت : هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران عادی و روان و شرایط جوی ابری و خشک و نیز برخی مناطق کوهستانی مه آلود است.

او ادامه داد : مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.ک/3

609////

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.