پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۶

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سرهنگ سلمان آدینه وند با اعلام…

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سرهنگ سلمان آدینه وند با اعلام این خبر گفت: این افراد که با معرفی خود به عنوان مامور اداره برق و با وعده نصب کنتور ویژه و خارج از نوبت، از مردم کلاهبرداری می کردند در شهرستان پیشوا دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه دو نفر در مقابل اداره برق این شهرستان با معرفی خود به عنوان مامور اداره برق به آنان وعده نصب انشعاب برق به صورت ویژه و خارج از نوبت داده و مبالغ هنگفتی از آنان اخذ کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: این دو کلاهبردار با همین شیوه بیش از 100 میلیون ریال از چندین نفر اخاذی کرده بودند.

وی تصریح کرد: با تلاش های نیروهای پلیس آگاهی یکی از متهمان در مقابل اداره برق پیشوا مشاهده و بلافاصله دستگیر شد.

آدینه وند اظهار داشت: متهم دستگیر شده که در ابتدا ارتکاب این جرم را انکار می کرد در مواجهه با شاکیان، اعتراف کرده و همدست خود را معرفی نمود که این فرد نیز توسط نیروهای پلیس در مخفیگاهش دستگیر شد.

این مقام انتظامی گفت: هر دو متهم پس از تکمیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شده و با صدور قرار روانه زندان شدند.

وی از شهروندان خواست تا با مواجهه با افراد سود جو نسبت به شناسایی کامل آنان از طریق کارت شناسایی معتبر اقدام نموده و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را با پلیس در جریان بگذارند.

تهرام/7254/ 699

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.