دوشنبه، ۰۶ دی ۹۵ - ۱۱:۱۹
پل نامرئی

ساخت پل نامرئی و ترسناک در کوه‌های آواتار چین در حالی مطرح شده است که کشور چین که چند ماه پیش از طولانی‌ترین…

ساخت پل نامرئی و ترسناک در کوه‌های آواتار چین در حالی مطرح شده است که کشور چین که چند ماه پیش از طولانی‌ترین و مرتفع‌ترین پل شیشه‌ای جهان رونمایی کرد و با استقبال بی‌نظیر توریست‌های داخلی و خارجی مواجه شد، تصمیم گرفته در جدیدترین پروژه خود پل نامرئی بسازد که بیشتر از قبل هیجان‌انگیز باشد. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه شوید.

با این حال چین در یکی از جدیدترین پروژه های توریستی و جنجالی خود در نظر دارد پلی نامرئی و ترسناک را بنا کند که این سازه از استیل ضد زنگ براق و شیشه ساخته خواهد شد و البته این پا نامرئی قرار است دیدنی ، جذاب و ترسناک باشد و توریست‌های داخلی و خارجی را به این کوه های آواتار جذب کند.

به گفته معماران پروژه پل نامرئی ، این پل به صورت ۲ طبقه ای ساخته خواهد شد. کف طبقه دوم به صورت نمایان و کف طبقه اول کاملا مشجج و شفاف خواهد بود. هزینه ی ساخت این پل حدودا ۵ میلیون دلار برآورد شده است.

سازه جدید چینی‌ها که قرار است در کوه‌های آواتار بنا شود از استیل ضد زنگ براق و شیشه ساخته خواهد شد. هم‌چنین این پل در دو طبقه ساخته می‌شود؛ کف طبقه دوم به صورت نمایان و کف طبقه اول کاملا شفاف خواهد بود.

با هم در میهن پست تصاویری مفهومی از طرح ساخت پل نامرئی در کوه‌های آواتار چین را تماشا می کنیم

 

[highlight]منبع : dailystar[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *