جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۰

محمد پنجعلي ابتدا در مورد فعاليت باشگاه پرسپوليس در فصل نقل‌وانتقالات گفت: پرسپوليس هم مثل تيم‌هاي ديگر در حال مذاکره با بازيکنان موردنظرش…

محمد پنجعلي ابتدا در مورد فعاليت باشگاه پرسپوليس در فصل نقل‌وانتقالات گفت: پرسپوليس هم مثل تيم‌هاي ديگر در حال مذاکره با بازيکنان موردنظرش است. ما با سه چهار بازيکن که سهميه ليگ برتري هستند به توافق شفاهي رسيده‌ايم ولي يکسري موارد وجود دارد که بايد برطرف شود.

به نقل از تسنيم، وي با اعلام اينکه با ديگر گزينه‌هاي مورد نظر کادر فني هم مذاکره صورت خواهد گرفت، افزود: حالا که علي دايي به ايران برگشته است کارها زودتر جلو مي‌رود و مي‌توانيم تيم را زودتر ببنديم.

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در مورد بحث حضور رضا نوروزي در اين تيم و اينکه آيا کريم انصاري‌فرد هم در ليست اين باشگاه قرار دارد، اظهار داشت: چند بازيکن مدنظر باشگاه قرار دارند ولي قرار نيست اين موضوع رسانه‌اي شود. کريم انصاري‌فرد هم در فهرست پرسپوليس جاي دارد و تا آنجا که من خبر دارم باشگاه درصدد جذب اين بازيکن است. البته مسئولان باشگاه بيشتر در جريان اين مسائل هستند و آنها با بازيکنان مورد نظر دايي مذاکره مي‌کنند.

پنجعلي در مورد وضعيت سيدجلال حسيني که بحث حضورش در ليگ قطر شنيده مي‌شود، تأکيد کرد: من چند بار با سيدجلال حرف زدم. او دوست دارد سال بعد هم در پرسپوليس باشد. چون پرسپوليس در آسيا حضور دارد، سيدجلال تمايل ندارد از تيم ما جدا شود. او شرايطش را به باشگاه اعلام کرده و در مورد فصل آينده با آقاي رحيمي هم مذاکره کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.