چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۰۵

محمد پنجعلي در گفت‌وگو با ايسنا، با تاييد خبر ماندنش به عنوان سرپرست تيم پرسپوليس گفت: اين افتخار است که در پرسپوليس باشم…

محمد پنجعلي در گفت‌وگو با ايسنا، با تاييد خبر ماندنش به عنوان سرپرست تيم پرسپوليس گفت: اين افتخار است که در پرسپوليس باشم و بتوانم به هواداران اين باشگاه خدمت کنم. خدا را شکر فضاي خوبي شکل گرفته است. کارمان تمام نشده است، بايد بمانيم و تيم را در ليگ و همين طور ليگ قهرمانان آسيا قهرمان کنيم. البته اميدوار هستم بتوانيم به هدف‌مان برسيم.

وي افزود: در ميانه فصل گذشته مشکلاتي داشتيم و در بد‌ترين شرايط موضوع افشاي مبلغ قرارداد بازيکنان به وجود آمد که فکر مي‌کنم براي ما مشکلاتي را ايجاد کرد. ما مظلوم واقع شديم چرا که نتوانستند مبلغ قرارداد باشگاه‌هاي ديگر را افشا کنند. در مواقع حساس با مطرح کردن بحث قليان کشيدن بازيکنان برايمان حاشيه درست کردند که اين‌ها باعث شد کمي در نتيجه گرفتن افت کنيم.

سرپرست تيم پرسپوليس همچنين با بيان اينکه قبول دارد پول فوتبال از بيت‌المال پرداخت مي‌شود، ادامه داد: بايد کاري کنيم تا فوتبال پول خودش را خودش دربياورد. آن موقع مي‌توانيم يک بازيکن را از هر گوشه دنيا با مبلغ بالا بياوريم تا برايمان بازي کند. از کنار فوتبال هم مي‌توان درآمدزايي کرد و هزينه‌هاي خودش را پرداخت کرد و به نوعي مي‌توان بيش از هزينه‌هايش درآمدزايي کرد.

وي در ادامه تصريح کرد: باشگاه‌هاي ما چون دولتي هستند، پس مديران نتيجه‌گرا بر مسند کار مي‌آيند. مديران هم مي‌دانند در صورتي که نتيجه نگيرند، بايد صندلي خود را ترک کنند، بنابراين سعي مي‌کنند با جذب بازيکنان خوب نتيجه بگيرند.

پنجعلي خاطرنشان کرد: پرسپوليس اگر در فصل گذشته دچار مشکلات حاشيه‌اي نمي‌شد مطمئنا مي‌توانست نتيجه قابل قبولي بگيرد. البته فکر مي‌کنم با روندي که امسال شکل گرفته است ما مي‌توانيم در فصل بعد هم در ليگ قهرمانان آسيا و هم در ليگ برتر به قهرماني برسيم. ما بازيکنان بااستعدادي داريم که پتانسيل قهرماني در آسيا را دارند، شما در نظر بگيريد چند بازيکن ايراني در ليگ‌هاي معتبر دنيا بازي مي‌کنند، پس چرا ما نتوانيم از اين استعدادها استفاده کنيم تا در آسيا به قهرماني برسيم.

وي اضافه کرد: بايد طرز تفکرمان را عوض کنيم. 90 درصد فوتبال آسيا حرفه‌اي شده است و ما هم بايد سعي کنيم حرفه‌اي فکر کنيم.

سرپرست تيم پرسپوليس همچنين ادامه داد: در فصل گذشته وعده پرداخت 2 ميليارد تومان پول را به ما دادند اما بعد از مدتي مشخص شد که پول خرج شده است و ديگر نمي‌توانند به ما پرداخت کنند. به نظر من نفس عمل اشتباه است که به ما وعده و وعيد دادند. مي‌توانستند به راحتي بگويند پولي نداريم و پرداخت نکنند اما نبايد به ما وعده مي‌دادند.

پنجعلي در پايان خاطرنشان کرد: آقاي دايي به زودي خواسته‌هايش را به من اعلام خواهد کرد و من هم به مديريت باشگاه اعلام مي‌کنم. خواسته‌هاي آقاي دايي جذب تعدادي بازيکن و مهيا کردن شرايط لازم براي فصل بعد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *