شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۱

  محمد پنجعلي ابتدا در خصوص آخرين وضعيت مذاکره با ملي‌پوشان اظهار داشت: گفت‌وگوهاي تلفني همچنان با ملي‌پوشان‌مان ادامه دارد اما آنها مطالبات…

  محمد پنجعلي ابتدا در خصوص آخرين وضعيت مذاکره با ملي‌پوشان اظهار داشت: گفت‌وگوهاي تلفني همچنان با ملي‌پوشان‌مان ادامه دارد اما آنها مطالبات فصل گذشته خود را مي‌خواهند تا قررادادهاي جديد ببندند. سيدجلال حسيني، مهرداد پولادي و حتي رضا حقيقي و محمدرضا خلعتبري بازيکناني هستند که دوست دارند در اين تيم بمانند اما مطالباتشان را مي‌خواهند.

به گزارش فارس، وي در مورد ناراحتي امروز هواداران و حضورشان مقابل باشگاه نيز گفت: جلسه بسيار خوبي را با طرفداران‌مان برگزار کرديم. خوشبختانه رحيمي در فضايي بسيار مناسب با اين هواداران صحبت کرد و مطمئن باشيد از اين جلسات هرچند وقت يک بار برگزار مي‌کنيم.

وي افزود:‌ دغدغه اين هواداران به جاست، آنها به فکر پرسپوليس و تيم هستند و حتي رحيمي هم به آنها حق داد اما هواداران هم بايد به مديرعامل فرصت بدهند. البته پس از جلسه امروز که همه صحبت‌هاي رحيمي را شنيدند آرام شدند و خوشبختانه فضاي خوبي حکم‌فرما بود اميدوارم که همه با هم دست به دست هم بدهيم تا اين روزهاي سخت را پشت سر بگذاريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.