یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۰

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه كه هر شب ساعت 23 به پخش…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه كه هر شب ساعت 23 به پخش و نقد فیلم‌های سینمای مستند و آثار شاخص مستندسازان ایران می پردازد، در این هفته آثاری از  پوراسماعیلی پخش می كند و این آثار با حضور سعید قطبی زاده ، مجری- كارشناس ، نقد و بررسی خواهد شد.

به این ترتیب كه شنبه 31 خرداد ماه ، مستند «تهران شهری كه بود»، یكشنبه اول تیر ماه « تهران روزگار ما»، دوشنبه 2 تیر ماه «پایتخت حاكمان پدر سالار » ، سه شنبه 3 تیرماه « پایتخت مردم سالار» و چهارشنبه 4 تیرماه « در اندوه شهر بی خاطره و بی رویا » از سعید پوراسماعیلی به روی آنتن شبكه مستند خواهند رفت.

سعید پوراسماعیلی كه هم اكنون معاون فرهنگی و آموزشی سینمای جوان است از سال 1370 تا 1376 سرپرست انجمن سینمای جوان نجف آباد بود و سپس سال ها در دفاتر مختلف انجمن سینمای جوان به عنوان مدرس حضور داشته است. وی همچنین چندی است در دانشگاه دروس تخصصی رشته فیلمسازی را تدریس می كند. . از فعالیت های سعید پوراسماعیلی می توان به عضویت در هیات مدیره انجمن فیلم كوتاه خانه سینما به مدت 8 سال و عضویت در كانون فیلمبرداران خانه سینما اشاره كرد.

همچنین سال‌هاست پوراسماعیلی در زمینه ساخت مستند ، فیلم داستانی و مجموعه مستند فعالیت دارد.

«شب‌های مستند» به تهیه كنندگی  بابك میزانی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 از شبكه مستند پخش می‌شود.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.