پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم حاج‌نائبی در کارگروه تنظیم بازار استان زنجان با تاکید بر لزوم برخورد با واحدهای صنفی فاقد مجوز افزود:…

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم حاج‌نائبی در کارگروه تنظیم بازار استان زنجان با تاکید بر لزوم برخورد با واحدهای صنفی فاقد مجوز افزود: 58 درصد تخلفات صنفی توسط واحدهای بدون  مجوز صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نظارت جدی در استان بر روی فعالیت واحدهای صنفی صورت می گیرد  ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته در حال حاضر شاهد بازار آرام و ثبات قیمت ها در استان هستیم.

حاج نایبی افزود: بازاریان و اصناف استان زنجان همواره در راستای رعایت مقرارات و نرخ های مصوب شده  همکاری لازم را داشته اند.

همچنین رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در ادامه از روند روبه رشد در تخلفات نانوایان استان زنجان خبر داد و گفت: به علت عدم افزایش قیمت نان شاهد رشد تخلفات در این حوزه هستیم.

هادی تقیلو با بیان اینکه بالا رفتن حقوق کارگران و همچنین  بالا رفتن نرخ بیمه از یک سو و عدم افزایش قیمت نان موجب رشد تخلفات در  این حوزه  شده است افزود: در شش ماهه اول امسال 6345 مورد بازرسی از نانوایی‌های استان صورت گرفت که 608 پرونده در همین رابطه تشکیل شد.

وی ادامه داد: واحدهای متخلف بیش از 17 میلیارد ریال جریمه  شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.