سه شنبه، ۱۸ آبان ۹۵ - ۱۱:۲۹
پوتین Gripforce

پوتین زمستانی Gripforce با یخ شکن هایی جالب و نامرئی در حالی توسط یک مخترع سوئدی تولید شده است که وی با خلاقیتی…

پوتین زمستانی Gripforce با یخ شکن هایی جالب و نامرئی در حالی توسط یک مخترع سوئدی تولید شده است که وی با خلاقیتی دیدنی سری جدید از چکمه‌های زمستانی را توسعه داده و آن ها را با یخ شکن‌های نامرئی و سوئیچ دار تغییر داده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

این پوتین زمستانی که Gripforce  نام دارند، برای جلوگیری از سقوط بر روی یخ و برف و همچنین برای استفاده در محیط‌های مختلف مانند محل کار و مهمانی در سرمای زمستان مناسب است.

پوتین زمستانی Gripforce طوری طراحی و نمونه ای از آن تولید شده است که در حالت عادی، این یخ شکن‌ها در داخل حفره‌هایی که در کفه کفش تعبیه شده قرار گرفته اند و این کفه سفت و محکم از بیرون زدگی آنها و تماسشان با زمین جلوگیری می‌کند.

زمانی که این یخ شکن‌ها پوتین زمستانی Gripforce با استفاده از یک سوئیچ کوچک که در سمت داخلی هر یک از چکمه‌ها تعبیه شده بیرون می‌زند، با زمین تماس برقرار کرده و از لیز خوردن و افتادن فرد روی سطوح یخ زده و لیز جلوگیری می‌کند.

سازنده پوتین زمستانی Gripforce می‌گوید :

در جاهایی مانند زمین نرم که با یخ و برف پوشیده شده می‌توان از یخ شکن‌های این چکمه استفاده کرد و در مقابل بر روی سطوحی مانند بتن یا کاشی که سفت و محکم هستند از حالت عادی این کفش‌ها بهره برد.

وی تاکید کرد که کاربران در هنگام راه رفتن بر روی سطوح چوبی باید از غیر فعال بودن سوئیچ این یخ شکن‌ها اطمینان حاصل کنند. این چکمه بر اساس دو فاکتور وزن بدن فرد و همچنین میزان استحکام سطوح طراحی شده است.

این چکمه در حال حاضر برای جمع آوری منبع مالی در جهت تولید انبوه بر روی وبسایت Kickstarter قرار گرفته و اگر همه چیز طبق برنامه ریز پیش برود، تا اکتبر ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]kickstarter[/highlight]

5 دیدگاه برای “پوتین زمستانی Gripforce با یخ شکن هایی جالب و نامرئی + عکس”

 1. پرستو گفت:

  خداکنه زود به بازار ایران هم عرضه بشه

 2. آی تی گفت:

  چه شیک هستن و تنوعش هم خوبه

 3. سمیه گفت:

  این پوتینا حرف ندارن

 4. احمدی گفت:

  یخ شکناش جالب بود

 5. منوچهر گفت:

  برای طراحیش از دوفاکتور مهم وزن و سطح استفاده کردن عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *