یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۴

آلمان در مرحله نيمه نهايي جام جهاني بايد با برزيل ديدار کند. لوکاس پودولسکي مهاجم تيم ملي آلمان درباره شرايط اين تيم در…

آلمان در مرحله نيمه نهايي جام جهاني بايد با برزيل ديدار کند.

لوکاس پودولسکي مهاجم تيم ملي آلمان درباره شرايط اين تيم در جام جهاني گفت: آلمان توانايي قهرماني در جام جهاني را دارد. همه 23 بازيکن آلمان منتظر قهرماني هستند تا اين اتفاق رويايي را تجربه کنند. اکنون شانس خوبي داريم که به قهرماني در جام جهاني برسيم. ما از همان ابتدا براي کسب قهرماني به برزيل آمديم. اميدوارم بتوانيم در فينال ريو حضور داشته باشيم و قهرماني را به دست آوريم.

مهاجم تيم ملي آلمان ادامه داد:‌ البته مي‌دانيم که قهرماني درجام جهاني آسان نيست. تيم‌هاي بزرگ زيادي تاکنون حذف شدند و هميشه تيم خوب قهرمان جام جهاني نشده است. ما بازيکناني مثل نيمار و مسي نداريم که بتوانند گلزني کنند اما به معناي واقعي يک تيم هستيم و اتحاد خوبي با هم داريم.

پودولسکي در پايان گفت: به هيچ وجه دوست نداريم در نيمه نهايي شکست بخوريم. ما در جام جهاني 2006 و جام جهاني 2010 در اين مرحله شکست خورديم اما اکنون مي‌خواهيم اين روند به پايان برسد. فضاي خوبي در برزيل براي ما وجود دارد. اميدواريم که بتوانيم با قهرماني به آلمان بازگرديم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.