یکشنبه، ۰۶ تیر ۹۵ - ۱۰:۰۸
پورشه پانامرا 2017

نسل جدید پورشه پانامرا ۲۰۱۷ در حالی توسط کمپانی پورشه برای معرفی رسمی آماده می شد که انتشار تصاویر این خودرو دست اندرکاران…

نسل جدید پورشه پانامرا ۲۰۱۷ در حالی توسط کمپانی پورشه برای معرفی رسمی آماده می شد که انتشار تصاویر این خودرو دست اندرکاران این کمپانی مزرح را شوکه کرد و از جذابیت مراسم رسمی معرفی پانامرا ۲۰۱۷ نیز کاست چرا که این روزها اگر چه دیگر بیشتر رازها در دنیای اینترنت مخفی نمی ماند اما تصاویر اصلی و لو رفته از پورشه پانامرا ۲۰۱۷ نیز واقعیتی تلخ برای تدارک برنامه ای جذاب در معرفی این محصول بوده است . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

نسل جدید پورشه پانامرا ۲۰۱۷ طراحی زیباتری نسبت به گذشته دارد. با این که شکل و شمایل کلی خودرو هم‌چنان دست نخورده باقی مانده است، اما تمامی جزئیات پانامرا ۲۰۱۷ تغییر کرده‌اند و اکنون آن را بیش از پیش به سایر محصولات این شرکت نزدیک کرده است. طراحی بخش جلو و انتهایی به خصوص چراغ‌ها، از ۷۱۸ به عاریت گرفته‌ شده‌اند. کاپوت کشیده‌ی خودرو نیز نوید پیشرانه‌ی قدرتمند هشت سیلندر ۴ لیتری را می‌دهد.البته انتظار می‌رود که امکان سفارش انواع شش سیلندر نیز در کنار نمونه‌ی هیبریدی، در دسترس باشد.

تصاویر لو رفته از حاکی از این است که در پورشه پانامرا ۲۰۱۷ آن هم در بخش داخلی این خودرو، نشان از حذف نشانگر‌های آنالوگ وضعیت خودرو را دارد. تنها نمونه‌ی آنالوگ موجود، نشانگر دور موتور است و اطراف آن چهار نمایشگر دیجیتال قرار گرفته‌اند که تمامی اطلاعات مورد نیاز راننده را به نمایش خواهند گذاشت.

با این حال اگر چه طراحان کمپانی پورشه در نسل گذشته‌ی پانامرا در خصوص فضای اندک سرنشینان عقب مورد انتقاد قرار داشتند اما حال ظاهرا پورشه تدابیری برای حل این مشکل اندیشیده است. اگر چه تصاویر زیادی از کابین نسل جدید پورشه پانامرا ۲۰۱۷ منتشر نشده است، اما می‌توان گفت که فضای داخلی پورشه پانامرا ۲۰۱۷ جادار‌تر و سرنشینان عقب نیز نسبت به نسل قبلی پانامرا وضعیت راحت تری را تجربه خواهند کرد.

البته از طرفی دیگر نیز نمایشگر لمسی بزرگی نیز در کنسول وسط این بخش تعبیه شده تا سرنشینان به راحتی بتوانند به برای تنظیمات دلخواه خود دسترسی لازم را بدون دخالت راننده داشته باشند .

 با هم در میهن پست تصاویر لو رفته از نسل جدید پورشه پانامرا ۲۰۱۷ را تماشا می کنیم.

منبع: autoblog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *