یکشنبه، ۰۲ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۶

به گزارش ميهن پست – کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» با تاکید بر اینکه پوستر منتشر شده در فضای مجازی به نام این…

به گزارش ميهن پست – کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» با تاکید بر اینکه پوستر منتشر شده در فضای مجازی به نام این فیلم توسط عوامل رسمی فیلم طراحی و اجرا نشده و آنها نمی‌دانند چه کسی این کار را انجام داده است، چنین حرکتی را در راستای حاشیه‌سازی برای فیلمش دانست.

سينمايي مادر قلب اتمی

سينمايي مادر قلب اتمی

به نقل از مهر ، علی احمدزاده کارگردان سینمای ایران درباره آخرین وضعیت پروژه سینمایی «مادر قلب اتمی» به خبرنگار مهر گفت: تدوین این فیلم به تازگی به پایان رسیده است و مراحل فنی کار طی می‌شود.

وی ادامه داد: حسین ابوالصدق این روزها مشغول کار صداگذاری فیلم «مادر قلب اتمی» است که با برنامه ریزی های انجام شده طی هفته آینده کار صداگذاری به پایان خواهد رسید. بعد از اتمام صداگذاری فیلم، سهند مهدیزاده کار ساخت موسیقی را آغاز می‌کند.

احمدزاده درباره حاشیه های ایجاد شده برای پوستر فیلم تازه‌اش عنوان کرد: من در جریان طراحی این پوستر نبوده ام و این طرح در فضای مجازی منشتر شده است. به اعتقاد من عده‌ای می‌خواهند قبل از اکران فیلم «مادر قلب اتمی» حاشیه‌هایی برای آن ایجاد کنند ولی روش حرفه‌ای این است که اطلاعات فیلم از کانال‌های رسمی تهیه و منتشر شود. باز هم تاکید می‌کنم که این پوستر در فضای مجازی منتشر شده و ما هم در جریان آن نبوده‌ایم.

سينمايي مادر قلب اتمی

سينمايي مادر قلب اتمی

طی روزهای گذشته پوستری منتسب به فیلم «مادر قلب اتمی» در فضای مجازی منتشر شد که طرح روی آن انتقادی را از سوی یکی از رسانه‌ها ایجاد کرد.

«مادر قلب اتمی» عنوان دومین فیلم علی احمدزاده بعد از فیلم «مهمونی کامی» است. احمدزاده پیش از این ساخت فیلم های کوتاه «آوانتاژ»، «کولاژ» و … را در کارنامه خود دارد.

تمام صحنه هاي «مادر قلب اتمي» در تهران فيلمبرداري  شده است و پیش از این در خبرها آمده که در این فیلم اشاره ای به مساله هسته‌ای شده و پروانه ساخت اين فيلم اواخر سال 92 از سوي اداره نظارت و ارزشيابي وزارت ارشاد صادر شده است.

سينمايي مادر قلب اتمی

سينمايي مادر قلب اتمی

پگاه آهنگرانی، ترانه عليدوستی، محمدرضا گلزار، و مهرداد صديقيان بازيگران اصلی «مادر قلب اتمی» هستند. داستان فيلم با مهمانی شخصیتی با عنوان کامی آغاز می‌شود که قصد دارد ايران را براي هميشه به مقصد تونس ترک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *