پولادي: اختلاف فدراسيون و کي‌روش، مالي نيست

او در مورد بحث ماندن کي روش مي گويد:« اميدوارم که قرارداد کي روش تمديد شود. چون اگر او برود دوباره چند سال از فوتبال جهان عقب مي افتيم.من مطمئنم که اختلاف کب روش و فدراسيون، مالي نيست! اين را با اطمينان مي گويم که بهانه پول زيادي که کي روش خواسته، اصلا درست نيست. مسئولان بايد به خواسته مردم احترام بگذارند . الان کل کشور مي خواهند که کي روش بماند،5 ماه ديگر هم جام ملت ها را در پيش داريم. پس بهتر است که خيلي از مسائل را کنار بگذاريم و اين مربي بزرگ را حفظ کنيم.»

او درگفت و گو با فوتبال ايران، و در ادامه درباره درخشش خودش در جام جهاني و اينکه فيفا به عنوان بهترين بازيکن ايران انتخابش کرد ادامه مي دهد:«فکر مي کنم تيم مان اين موفقيت را بدست آورده است. کروش تيمي را درست کرد که به يک بازيکن متکي نبود. همه بازيکنان، چه آنهايي که بازي مي کردند و چه آنهايي که روي نيمکت مي نشستند در اين موفقيت نقش داشتند. همه تلاش کردند، همه انرژي گذاشتند. پس باز هم مي گويم که اين افتخار براي يک نفر نبود.خوشحال شدم و باعث غرورم است که به عنوان يک ايراني توانستم نظر فيفا و کارشناس هايش را به خودم جلب کنم. اين افتخار، بدون کمک هم تيمي ها و کادر فني بدست نمي آمد.ن

پولادي در مورد پيشنهادي اروپايي و اينکه آيا يک سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد مي گويد:«مدير برنامه هايم پيگير کارها است تا بهترين تصميم را بگيرم.بگذاريد همه چيز قطعي بشود و بعد درباره پيشنهادهايم حرف بزنم. الان اگر بگويم شايد به ضررم تمام شود. هر وقت نهايي شد خودم نام تيم را اعلام مي کنم. من بازيکن آزاد هستم و مشکلي بابت جدايي ندارم.»

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*