یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۵

  مهرداد پولادي گفت: بازي خوبي بود و با اينکه همه فکر مي‌کردند از قبل بازنده هستيم اما اين اتفاق نيفتاد. ما به…

  مهرداد پولادي گفت: بازي خوبي بود و با اينکه همه فکر مي‌کردند از قبل بازنده هستيم اما اين اتفاق نيفتاد. ما به تيمي که داريم افتخار مي‌کنيم و خوشحالم که ديگر کسي ما را دست کم نمي‌گيرد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: داور مي‌توانست پنالتي ما را بگيرد و ما از اين موضوع متأثر شديم. او تمام صحنه‌هاي 50- 50 را به سود آرژانتيني‌ها سوت زد و در مجموع به نفع تيم حريف قضاوت مي‌کرد.

پولادي در مورد مهار مسي گفت: نمي‌شد او را انفرادي گرفت و ما با توجه به فضاسازي‌هايي که انجام داديم او را مهار کرديم. کي‌روش پوئن مثبت ما بود و او نشان داد که مربي‌اي است که خيلي از تيم‌ها آرزو دارند او روي نيمکت‌شان بنشيند. کي‌روش در اين مسابقه خيلي به ما کمک کرد و اگر هر مربي غير از او بود شايد نمي‌توانستيم اينگونه بازي کنيم. کي‌روش در بين دو نيمه ما را به اين باور رساند که مي‌توان حريف را هم شکست دهيم اما امشب دروازه‌بان آرژانتين ستاره بازي بود.

وي در مورد بازي با بوسني يادآور شد: بوسني تيم خيلي خوبي است اما آخرين شانس ما نيز محسوب مي‌شود و بايد آنها را شکست دهيم. اميدوارم با دعاي خير مردم و حمايت‌هايشان اين امر در برزيل محقق شود.

پولادي در پايان در مورد ناداوري در اين مسابقه گفت: متأسفانه زحمات ما به هدر رفت اما باز هم خدا را شکر مي‌کنم که مردم از اين بازي لذت بردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.