شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۴۱

 به نقل از سايت فدراسيون واليبال، تيم ملي واليبال استراليا که براي برگزاري اردوي تدارکاتي و چند ديدار دوستانه به تهران آمده است،…

 به نقل از سايت فدراسيون واليبال، تيم ملي واليبال استراليا که براي برگزاري اردوي تدارکاتي و چند ديدار دوستانه به تهران آمده است، از ساعت 19 امروز، جمعه در سالن واليبال مجموعه ورزشي آزادي تهران در نخستين بازي تدارکاتي خود به مصاف تيم ملي واليبال «ب» ايران رفت.

شاگردان پيمان اکبري که خود را براي حضور در جام کنفدراسيون واليبال آسيا آماده مي‌کنند، در اين بازي تدارکاتي در سه ست متوالي و با امتيازهاي 25 بر 17، 25 بر 21 و 25 بر 22 برابر تيم ملي استراليا به پيروزي رسيدند.

اکبري در ست اول و دوم اين بازي از ترکيب اصلي تيم ملي «ب» استفاده کرد، اما در ست سوم به بازيکنان جوان‌تر نيز ميدان داد تا تجربه کسب کنند. تيم ملي واليبال استراليا نيز با ترکيب اصلي خود به اين بازي حاضر نشد و بيشتر از بازيکنان جوان استفاده کرد.

تيم ملي واليبال استراليا که امروز، جمعه علاوه بر دو نوبت تمرين يک بازي تدارکاتي با تيم ملي واليبال «ب» ايران داشت، فردا (شنبه) در دومين بازي تدارکاتي و دوستانه خود در ايران به مصاف تيم ملي «الف» ايران مي‌رود.

بر اساس توافق دو تيم حضور تماشاگران، خبرنگاران و اصحاب رسانه تنها در بازي روز يکشنبه تيم ملي واليبال برابر استراليا که در سالن 12 هزار نفري برگزار مي‌شود، امکان پذير است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.