شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۲

  به نقل از فدراسيون نابينايان و کم‌بينايان، در ادامه رقابت‌هاي گلبال انتخابي بازي‌هاي پاراآسيايي 2014 کره جنوبي تيم ملي گلبال بانوان کشورمان،…

  به نقل از فدراسيون نابينايان و کم‌بينايان، در ادامه رقابت‌هاي گلبال انتخابي بازي‌هاي پاراآسيايي 2014 کره جنوبي تيم ملي گلبال بانوان کشورمان، امروز (شنبه) در سومين ديدار خود با نتيجه 10 بر صفر مقابل عراق به برتري رسيد تا سومين برد متوالي خود را جشن بگيرد.

تيم گلبال زنان کشورمان که روز گذشته مقابل تايلند به پيروزي رسيده بود صبح امروز هم با نتيجه 4 بر 3 مقابل تيم ژاپن، قهرمان پارالمپيک لندن و نايب قهرمان بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو به برتري رسيده بود.

تيم گلبال بانوان ايران ساعت 9:25 صبح فردا به وقت محلي به مصاف تيم چين نايب قهرمان پارالمپيک و قهرمان بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو مي‌رود.

* پيروزي گلباليست‌هاي مرد مقابل ژاپن

تيم ملي گلبال مردان کشورمان که عنوان قهرماني آسيا – اقيانوسيه را يدک مي‌کشد در دومين ديدار خود در اين رقابت‌ها با نتيجه 17 بر 7 از سد ژاپن، نايب قهرمان پارالمپيک لندن گذشت.

تيم گلبال ايران با ترکيب سيدمهدي سياحي، سجاد دهقان، حسن جعفري، محمد سرنجي و محمد منصوري به مصاف ژاپن رفت.

محمد بيدگلي به عنوان سرمربي و مهدي نباتي به عنوان مربي اين تيم را هدايت مي‌کنند.

تيم ملي گلبال مردان کشورمان روز گذشته نيز در مرحله مقدماتي اين مسابقات، با نتيجه 10 بر صفر تيم مغولستان را شکست داده بود. تيم کشورمان فردا با قطر روبرو خواهد شد.

تيم‌هاي برتر اين رقابت‌ها جواز حضور در بازي‌هاي پاراآسيايي 2014 اينچئون را به دست خواهند آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.