یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۵

کاستاريکا و يونان فردا در مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني به مصاف هم خواهند رفت. لوئيس پينتو سرمربي تيم شگفتي‌ساز کاستاريکا درباره…

کاستاريکا و يونان فردا در مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني به مصاف هم خواهند رفت. لوئيس پينتو سرمربي تيم شگفتي‌ساز کاستاريکا درباره رويارويي با يونان گفت:‌ آن‌ها در چند سال گذشته پيشرفت زيادي کرده‌اند و صاحب سبک براي خودشان هستند. نمي‌دانم که آن‌ها فردا براي دفاع مي‌آيند يا خير اما ما فوتبال هجومي را به نمايش خواهيم گذاشت در عين حال هوشيار خواهيم بود که دروازه‌مان باز نشود چرا که يونان تيم فشرده‌اي است و اگر بتواند به گل برسد کارمان خيلي سخت مي‌شود.

سرمربي کاستاريکا که تيمش توانست بالاتر از تيم‌هاي مدعي چون اروگوئه، ايتاليا و انگليس راهي مرحله يک هشتم نهايي شود گفت: براي يونان بيش از ايتاليا، انگليس و اروگوئه احترام قائل هستم. آن‌ها سابقه قهرماني در جام ملت‌ها را در کارنامه دارند و بايد به آن‌ها احترام گذاشت. مطمئنا بازي ما با آن‌ها بازي نزديکي خواهد بود.

سرمربي کاستاريکا در پايان گفت: انگيزه زيادي براي اين ديدار داريم. اميدوارم که بتوانيم در بازي فردا فوتبال منظم و بابرنامه‌اي را برابر يونان از خود نشان دهيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.