شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۴:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عظيم ابراهيم پور در شانزدهمين يادواره سرداران و ۳۹ شهيد والامقام روستاي وامرزان از توابع بخش مركزي شهرستان…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عظيم ابراهيم پور در شانزدهمين يادواره سرداران و ۳۹ شهيد والامقام روستاي وامرزان از توابع بخش مركزي شهرستان دامغان در محل حسينيه سجاديه اين روستا اظهار داشت: اتحاد و وحدت ملت ايران با مقام معظم رهبري امروز الگويي براي كشورهاي ديگر منطقه شده كه در سايه ولايت و رهبري مي توان بر دشمنان فائق آمد.

وي با بيان اينكه قدرت و محبت رهبري انقلاب اسلامي در بين جهانيان دشمنان را به وحشت انداخته، گفت: ملت ايران به داشتن چنين رهبر مقتدري افتخار مي كند و بايد در سايه ولايت و گوش به فرمان ولي امر مسلمين دشمنان را در رسيدن به اهدافشان ناكام گذاريم.

اين فرمانده دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه يادواره هاي شهدا را بايد هميشه و باشكوه برگزار كنيم خاطرنشان ساخت: با اين حركت بزرگ فرهنگي مي توانيم در راه ترويج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گام برداريم.

سردار ابراهيم پور با بيان اينكه شهدا سند پر افتخار ملت ايران هستند افزود: شهدا داراي بركات فراوان بوده اند و امروز جامعه ما سربلند است ما هميشه بايد ياد شهدا را گرامي بداريم و به آن افتخار كنيم.

ابراهيم پور از شهدا به عنوان زينت هميشگي تاريخ ايران اسلامي ياد كرد و گفت: شهداي انقلاب اسلامي ايران و هشت سال دفاع مقدس با اقتدا به مولاي خود امام حسين (ع) راه خوبي را برگزيدند و امروز شهدا سعادتمند و براي هميشه تاريخ زنده و نام و ياد آنان ماندگار است.

وي خاطر نشان ساخت: امروز جنگ دشمن با ما جنگ فرهنگي است كه از اين راه مي خواهند به اعتقادات ديني و اسلامي ملت ايران ضربه وارد كنند و ما بايد هوشيار و بيدار باشيم و با آن مبارزه كنيم.

در اين يادواره كه مداحي يكي از ذاکران اهل بيت عصمت و طهارت (ع) از ديگر برنامه هاي آن بود امام جمعه، نماینده مردم دامغان در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار، فرمانده سپاه ناحيه دامغان، روحانيت، خانواده معظم شده و ايثارگران و قشرهاي مختلف مردم حضور داشتند.

روستاي وامرزان از توابع بخش مركزي شهرستان دامغان در ۱۰ كيلومتري جنوب شرقي اين شهرستان واقع شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *