یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۹ - ۱۱:۳۳
پژو 308 رود تریپ ادیشن

پژو 308 رود تریپ ادیشن در حالی بصورت رسمی معرفی شده که این خودرو بسیار مناسب سفر محسوب می شود. در ادامه به…

پژو 308 رود تریپ ادیشن در حالی بصورت رسمی معرفی شده که این خودرو بسیار مناسب سفر محسوب می شود. در ادامه به بررسی آن می پردازیم. با ما همراه شوید.

پژو اخیراً با اضافه کردن کاکپیت دیجیتال ۱۰ اینچی، رنگ بدنه جدید و دو نوع رینگ‌های متمایز به‌روزرسانی خانواده‌ی ۳۰۸ کامپکت را انجام داده است. اما این تمامی تغییرات پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۲۱ نبوده است. فرانسوی‌ها همچنین اقدام به معرفی نسخه‌ای سفارشی و مجهز از این خودرو با پسوند رود تریپ کرده است. ۳۰۸ رود تریپ بر پایه تریم Allure شکل گرفته و در دو نوع بدنه هاچبک و استیشن عرضه می‌شود.

هر دو مدل دارای تجهیزات استانداردی هستند که بنا به گفته پژو “دعوتی واضح به مسافرت” محسوب می‌شوند. از جمله این تجهیزات و موارد متمایز می‌توان به پکیج عناصر نارنجی سان ست اشاره کرد که با رنگ بدنه آبی جدید بهترین ترکیب را ایجاد می‌کنند.

دیگر بهبودهای ظاهری این خودرو شامل نشان‌های رود تریپ روی گلگیرهای جلو، رینگ‌های ۱۶ اینچی متمایز و شیشه‌های تیره‌رنگ می‌باشند.

داخل کابین نیز پوشش آلکانترا با دوخت های خاص، لوگوی رود تریپ روی صندلی‌ها و دوخت نارنجی سان ست و خاکستری روی فرمان، پانل درب‌ها، استراحتگاه‌های دست و دسته‌دنده دیده می‌شوند. تکمیل کننده تغییرات نیز پدال‌های اسپورت آلومینیومی، لوگوی پژو روی رکاب درب‌ها و کف‌پوش‌هایی با همان دوخت های یاد شده هستند.

پژو ۳۰۸ رود تریپ ۲۰۱ را می‌توان با دو پیشرانه توربو که یکی بنزینی و دیگری دیزلی است سفارش داد. نسخه بنزینی ۳ سیلندر ۱.۲ لیتری با گیربکس ۶ سرعته دستی یا ۸ سرعته اتوماتیک همراه شده و پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری دیزلی نیز همین وضعیت را دارد. هر دو پیشرانه ۱۳۰ اسب بخار قدرت دارند.

تجهیزات استاندارد این خودروی سفارشی عبارتند از پشت آمپرهای دیجیتالی ۱۰ اینچی، ترمز پارک الکتریکی، ناوبری سه‌بعدی، ورود و استارت بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، دوربین دید عقب، ترمز اضطراری خودکار، هشدار خروج از مسیر، هشدار توجه راننده، نوربالای خودکار و تشخیص علائم ترافیکی.

باهم در میهن پست تصاویری از پژو 308 رود تریپ ادیشن را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *