یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۵

کلمبيا موفق شد با دو گل اروگوئه را شکست دهد و حريف برزيل در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني شود. خوزه نستور…

کلمبيا موفق شد با دو گل اروگوئه را شکست دهد و حريف برزيل در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني شود. خوزه نستور پکرمن سرمربي کلمبيا پس از راه‌يابي تيمش به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني گفت: ماه‌ها تلاش بي‌وقفه بازيکنانم نتيجه داد و توانستيم به آنچه مي‌خواهيم برسيم. مي‌دانستيم که با چه حريف قدرتمندي بازي داريم. اروگوئه تيم بسيار قوي و سازماندهي شده است که مربي بسيار خوبي نيز دارد. از اين که توانستيم اين بازي بزرگ را به سود خود به پايان برسانيم خوشحالم.

پکرمن ادامه داد: به همه مردم کلمبيا تبريک مي‌گويم. آنها شايسته اين موفقيت بزرگ هستند و خوشحالم که من سرمربي چنين تيم بزرگ و با انگيزه‌اي هستم. شکست دادن اروگوئه آن هم با اين نتيجه کار آساني نبود. ما مدت‌ زيادي تلاش کرديم و اکنون نتيجه اين همه تلاش و سختي را با کسب پيروزي ارزشمند برابر اروگوئه ديديم.

جيمز رودريگز با دو گلي که در بازي برابر اروگوئه به ثمر رساند 5 گله شد و به تنهايي در صدر جدول گلزنان جام جهاني قرار گرفت. رودريگز پس از پايان مسابقه درباره بازي با برزيل گفت: سرانجام ديدار بزرگي که همه انتظارش را مي‌کشيدند فرا رسيد. بازي با برزيل سخت‌ترين بازي ما در جام خواهد بود و اهميت زيادي براي ما دارد. خيلي خوشحالم که پيروز شديم اما هنوز نمي‌دانم که چه کردم. بي‌نهايت از گل‌هايي که براي تيمم به ثمر رساندم خوشحالم. تمرکز روي اين است که در هر بازي بتوانم به اين شکل موثر باشم و تيمم را به موفقيت برسانم.

تيم‌هاي بزرگي از مدت‌ها قبل براي به خدمت گرفتن جيمز رودريگز پديده جديد فوتبال جهان رقابت‌شان را آغاز کردند. او در پايان درباره اينکه دوست دارد به کدام تيم برود گفت: ترجيح مي‌دهم در ليگ اسپانيا بازي کنم. به نظر من ليگ اسپانيا بهترين ليگ جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *