پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۲

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در نامه‌ای به رئیس جمهوری سوریه اعلام کرد که انتخاب وی در انتخابات ریاست جمهوری، آغاز شمارش معکوس پایان…

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در نامه‌ای به رئیس جمهوری سوریه اعلام کرد که انتخاب وی در انتخابات ریاست جمهوری، آغاز شمارش معکوس پایان بحران سوریه است.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در نامه به بشار اسد رئیس جمهوری سوریه انتخاب وی را برای پایان بحران این کشور مفید اعلام کرد.

عباس در این نامه که تصویر آن را صفحه ریاست جمهوری سوریه در فیس‌بوک منتشر کرد، گفت: جناب رئیس جمهور، ما معتقدیم که انتخاب شما در مقام ریاست جمهوری سوریه حفاظت از حاکمیت و وحدت سوریه و آغاز شمارش معکوس خروج سوریه از بحران مقابله با تروریسم است.

بحران سوریه از مارس سال 2011 آغاز شده است و به گفته مقامات سوریه عربستان، ترکیه، قطر به همراهی کشورهای غربی بخصوص فرانسه، انگلیس و آمریکا در کنار رژیم صهیونیستی از گروه‌های مسلح در سوریه حمایت می‌کنند.

انتخابات ریاست جمهوری سوریه 13 خرداد ماه برگزار شد و بشار اسد در انتخاباتی که میزان مشارکت آن بیش از 70 درصد اعلام شد، با کسب حدود 88 درصد آرا، به مدت هفت سال دیگر در مقام ریاست جمهوری سوریه باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.