پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۱

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در این پیام که عصر چهارشنبه در آیین تشییع پیکر سردار افشارمنش در حسینیه ثارالله…

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در این پیام که عصر چهارشنبه در آیین تشییع پیکر سردار افشارمنش در حسینیه ثارالله کرمان قرائت شد، اظهار کرد: مردم شریف استان کرمان همانگونه که مطلع شدید با کامل تاسف سربازی فداکار و جانبازی ارزشمند که بیش از 33 سال جان برکف و خستگی ناپذیر در دفاع مقدس از جمهوری اسلامی و ملت عزیز ایران ایستاده بود از میان ما رخت بر بست و به دیار حق پیوست.

این پیام افزود: سردار عزیر حاج حسین افشارمنش که از جوار خانه دوست به لقاء دوست پیوست یکی از ایثارگران سر از پانشناخته بود، در دوران دفاع مقدس بارها تا مرز شهادت پیش رفت و به شرف جانبازی در راه خدا مفتخر شد.

سردار سلیمانی بیان کرد: او مردی از قافله شهیدان بود که 33 سال به رغم درد شدید مجروحیت که بخشی مهمی از کاسه سر خود را در راه خداوند از دست داده بود اما همچون شهیدی زنده در خط سرخ شهیدان خدمت کرد و حتی لحظه ای از پا ننشست و پیوسته تا روز ارتحالش در انتظار شهادت لحظه شماری کرد.

در ادامه این پیام آمده است: اینجانب شهادت این سردار فداکار اسلام و دوران دفاع مقدس و پس از آن را به رهبر عزیز و بزرگوار و همچنین مردم شریف استان کرمان و همرزمان لشکر 41 ثارالله دوران دفاع مقدس تسلیت عرض می کنم و از خدواند سبحان می خواهم که ایشان را از شهیدان و اولیای خود گرداند و به خانواده عزیز ایشان صبر جزیل عطا فرماید.

سردار حسین افشارمنش دوشنبه این هفته در سانحه رانندگی در محور بم – کرمان دعوت حق را لبیک گفت.

پیکر یادگار دوران دفاع مقدس عصر امروز پس از تشییع از حسینیه ثارالله تا میدان عاشورا در گلزار شهدای کرمان به خاک سپرده شد.ک/2

8154/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.