پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۶

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران،حجت الاسلام و المسلمین پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس‌شورای‌اسلامی در جمع مسئولان استانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با…

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران،حجت الاسلام و المسلمین پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس‌شورای‌اسلامی در جمع مسئولان استانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به اینکه روزی دنیا دو قطبی شرق و غرب بود، عنوان کرد: در آن دنیای دوقطبی که آدم‌ها یا وابسته به جریان شرق و یا غرب بودند، این پیام دینی امام خمینی(ره) بود که دنیا را تحت تأثیر قرار داد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس‌شورای‌اسلامی با بیان اینکه دین می‌تواند انسان‌ها را از بن‌بست‌ها بیرون بیاورد، متذکر شد: ۳۵ سال از انقلاب می‌گذرد و دشمن هر روز برای ما توطئه‌چینی می‌کند و این به دلیل این است که پیام دینی ملت ایران معادلات دنیا را بر هم زده است.
پژمان‌فر با اشاره به اینکه در جریان فروپاشی شرق، انقلاب‌اسلامی نقش جدی‌ را ایفا کرد، یادآور شد: امروز هم در فروپاشی جریان متزلزل غرب این فکر و اندیشه و باورهای ملت ما است که موجب تزلزل غرب شده است.
وی متذکر شد: اینکه در دنیا همه مشکلات از جریان‌های گروهک‌ها گرفته تا کودتا و  ۸ سال جنگ تحمیلی، محاصره و مسائل دیگر همه به این دلیل است که فرهنگ اسلام‌خواهی و باور و تکیه به اسلام در جامعه رشد نکند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه دشمن تهدیدهای مختلفی را برای مبارزه با فرهنگ اسلام‌خواهی ملت ایران به کار برده است، بیان کرد: اختلاف آنها با ما به خاطر گفتمان ما است و تا زمانی که آنها این گفتمان را منتفی نکردند از تهدیدهایشان عقب‌نشینی نخواهند کرد.
وی در پایان خطاب به مسئولان اتحادیه استان‌ها خاطرنشان کرد: در این دنیایی که دشمنان قصد مبارزه با فرهنگ‌ اسلام‌خواهی ملت ایران را دارند این باورهای جوانان و نوجوان است که می‌تواند تمام معادلات غرب را بر هم بزند امروز تشکل‌های انقلابی از قبیل انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان  باید باورهای دانش‌آموزان را استحکام بخشد و آن‌ها را به میدان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.