یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۱۷

به گزارش عصر جمعه ایرنا و به نقل از وبگاه ˈسازمان بنیاد شهید و امور ایثارگرانˈ در این پیام آمده است: ایثار و…

به گزارش عصر جمعه ایرنا و به نقل از وبگاه ˈسازمان بنیاد شهید و امور ایثارگرانˈ در این پیام آمده است: ایثار و شهادت مبین اوج ایمان، عبودیت و نماد کامل تحقق والاترین ارزش­های معنوی و الهی در وجود انسان است. شهادت کامل ترین درجه تعالی و رشد اعتقادی و ایمانی و جلوه گر غایت قداست و شهامت انسان به عنوان اشرف مخلوقات الهی است.

این پیام می افزاید: تاریخ نشان داده است که ایثار و شهادت، تنها نظام ارزشی – اعتقادی قدرتمندی است که توان مقابله با هر گونه نظام ظلم و جور در تاریخ را داشته است و دارد و تنها فرهنگی است که ضعف و ناتوانی دسیسه ها و توطئه های مستکبران را بر ملا می ­کند و در نهایت عزت، بزرگی و استقلال را برای مردمان به ارمغان می ­آورد چنان که انقلاب اسلامی ایران در اثر همین روحیه و آرمان توانست در مقابل تمامی قدرت های جهان ایستادگی نماید و به پیروزی رسد.

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در ادامه این پیام گفت: دستان استکبار در هر برهه از تاریخ به خون جوانان، مردان و زنان بی گناهی آغشته گردیده که خواستار پاکی، شرف و انسانیت هستند و این بار شاهد شهادت تعداد بی شماری از برادران و خواهران دینی و دردناک تر آنکه شاهد ریختن خون کودکان پاکی هستیم که در شهر غزه به دست مزدوران و صهیونیست ها صورت می گیرد.

امروز جنایتکاران با افکار شیطانی خود مساجد این شهر را آماج حمله و گلوله قرار می دهند و مردمان آن را به اسارت می کشند و از هر گونه توهینی به مسلمانان دریغ نمی کنند.

این پیام می افزاید: این کوردلان بدانند که به لطف و یاری خداوند متعال حق بر باطل پیروز خواهد شد و به مانند همیشه روسیاهی و شکست نتیجه عمل زشت و ضد بشری آنان خواهد بود و داغ بی آبرویی و حقارت بر پیشانی مجامع جهانی و اتحادیه عرب به خاطر سکوت و بی تفاوتی اشان در مقابل این همه جنایت زده خواهد شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران این پیام تاکید کرد: ما امیدوار هستیم و یقین داریم بحران در عراق، سوریه، غزه فروکش خواهد کرد و برخلاف تصورات پوشالی آمریکا، صهیونیست، انگلیس و سایر قدرت های جهانی که حامیان پشت پرده آنان هستند آنچه باقی خواهد ماند پیروزی مسلمانان و گسترش اندیشه های اسلامی است.

این پیام می افزاید: ما باور داریم با گسترش جریان استکبار ستیزی و بیداری اسلامی و گرایش جهانی به اسلام و ارزشهای اسلامی که امروز شاهد آن هستیم و همچنین با پیوند اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مسلمانان در سراسر جهان به سوی جهانی اندیشمند، صلح جو و ایستاده در مقابل طوفان های سهمگین حوادث و توطئه های دشمن حتماً با سونامی مرگ و نابودی آنان در آینده روبه رو خواهیم بود و در جهت تحقق حکومت عدل جهانی که امید و آمال مسلمانان و مردم تمامی جهان است پیش خواهیم رفت و جهان از ظلم و ستم رهایی خواهد جست و دست مستکبران و شیطان صفتان از کشورهای مسلمان کوتاه و ظلم و ستم از جهان برچیده خواهد شد.

اجتمام(1)**3377**1594

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.