سه شنبه، ۰۶ آبان ۹۳ - ۰۹:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر آب‌خضر در نشست شامگاه سه شنبه با خبرنگاران استان گفت: ۱۳آبان از روزهای با ارزش انقلاب اسلامی ایران…

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر آب‌خضر در نشست شامگاه سه شنبه با خبرنگاران استان گفت: ۱۳آبان از روزهای با ارزش انقلاب اسلامی ایران است و بعد استکبار ستیزی انقلاب اسلامی در ۱۳آبان نمود آشکاری دارد.

وی با بیان این که سه رخداد مهم این روز تبعید امام خمینی(ره)، کشتار دانش آموزان در مقابل دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی است، افزود: مردم با بصیرت ایران اعم از برادران و خواهران شیعه و سنی با وحدت هر چه بیشتر با صدای عاشورایی امام حسین(ع) از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی و آرمان های امام (ره) دفاع می کنند.

وی بیان کرد: قطعا مردم ایران همچون گذشته و با بصیرتی بیشتر با توجه به شرایط ویژه انقلاب اسلامی و چالشهای پیش رو که توسط استکبار به سرکردگی آمریکا ایجاد شده استکبار ستیزی را به بهترین شکل به نمایش می گذارند.

آب‌ خضر تصریح کرد: پیام مشترک قیام سید الشهدا در روز عاشورا ظلم ستیزی بود ،پر واضح است که پیام انقلاب به ویژه در روز ۱۳ آبان همان مسئله ظلم ستیزی است که الهام گرفته از قیام امام حسین است.

وی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک واجب قطعی است که در قرآن و آموزه های دینی ما مورد تاکید است، متاسفانه تا کنون نسبت به این فریضه الهی غفلت صورت گرفته است و شاید در درجه اول دستگاه های فرهنگی باید سهم خود را نسبت به این موضوع محکمتر پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: اما پس از این وقفه طولانی این موضوع در مجلس به تصویب رسید و امیدواریم با کمک دولت و دستگاه های مسئول در این قانون بتوانیم این غفلت را جبران کنیم.

آب‌خضر اذعان کرد: ستاد امربه معروف و نهی از منکر متشکل از دستگاه های متعدد فرهنگی ، امنیتی، انتظاماتی است ، با پشتوانه قانونی و حمایت دولت که به عمل آمده است امیدواریم روزهای خوبی در مباحث اجتماعی شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به تقارن ۱۳ آبان و روز عاشورا فرصت مناسبی است که ملت ایران  از این تقارن حداکثر استفاده را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *