پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۹ - ۱۱:۵۲
پیرترین یوتیوبر جهان

پیرترین یوتیوبر جهان در حقیقت یک گیمر بسیار حرفه ای به نام هاماکو موری است. این پیرزنی ژاپنی حالا 90 سال سن دارد…

پیرترین یوتیوبر جهان در حقیقت یک گیمر بسیار حرفه ای به نام هاماکو موری است. این پیرزنی ژاپنی حالا 90 سال سن دارد اما همچون یک نوجوان 17 ساله بازی می کند.

یک زن ژاپنی که به خاطر مهارت های فوق العاده اش در زمینه بازی های ویدیویی مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفته بود حالا عنوان پیرترین یوتیوبر دنیا را در سن ۹۰ سالگی به خود اختصاص داده است.

هاماکو موری که از سوی ۲۵۰ هزار سابسکرایبر اش در یوتیوب به شهرت رسیده با نام مادربزرگ گیمر نزد کاربران شناخته می شود و حدودا ۳۹ سال پیش وارد عرصه بازی های ویدیویی شد. کانال یوتیوب او در سال ۲۰۱۵ میلادی راه اندازی شد و او ماهانه ۴ ویدیو را در کانال خود منتشر می کند.

پیرترین یوتیوبر دنیا برای جلب توجه مخاطبانش در ویدیوهای خود دست به هر کاری می زند که از آنباکس کردن یا جعبه گشایی کنسول های جدید گرفته تا به نمایش گذاشتن مهارت هایش در بازی را شامل می شود.

پیرترین یوتیوبر جهان

پیرترین یوتیوبر جهان

او در تازه ترین به روز رسانی اش اعلام کرده که سری GTA در زمره محبوب ترین بازی ها برای او قرار دارد و همانطور که در ابتدا اشاره کردیم اخیرا نامش را به عنوان پیرترین یوتیوبر دنیا در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرده است.

این مادربزرگ ۹۰ ساله در بیانیه خبری کتاب رکوردهای جهانی گینس در مورد موفقیت خود چنین گفت:

بعد از این همه سال زندگی بیشتر از همیشه احساس میکنم که ورود به حوزه گیمینگ بهترین انتخابم در زندگی بوده. واقعا از زندگی ام لذت می برم. فوق العاده است. مثلا یک روز تصمیم می گیرم که Dauntless بازی کنم اما وقتی شروع به بازی می کنم آنقدر برای دلچسب و جالب است که نمی توانم آن را کنار بگذارم. اصلا هیچ بازی دیگری به چشمم نمی آید و وقتی به خودم می آیم می بینیم ساعت ۲ صبح است.

موری همچنین در طول ۹۰ سال زندگی خود مجموعه ای بی نظیر از انواع کنسول های بازی را جمع آوری کرده است. اولین کنسول بازی او یک دستگاه Cassette Vision است که در ۳۰ جولای ۱۹۸۱ میلادی در ژاپن وارد بازار شد.

او در این باره می گوید:

این کنسول آنقدر خوب بود که به نظرم منصفانه نبود فقط بچه ها با آن بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *