چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۹

خبرگزاری ایسنا: آرژانتین و سوئیس در ورزشگاه سائوپائولو برزیل برای مشخص شدن هفتمین تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی به مصاف…

خبرگزاری ایسنا: آرژانتین و سوئیس در ورزشگاه سائوپائولو برزیل برای مشخص شدن هفتمین تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 120 دقیقه گلی در بر نداشت تا به ضربات پنالتی کشیده شود.

سوئیس در نیمه نخست بازی بهتری به نمایش گذاشت و می‌توانست به گل برسد که بی‌دقتی مهاجمان این تیم مانع از گل زدن شد. آرژانتین در نیمه دوم تیم برتر میدان بود و چندین بار می‌توانست دروازه سوئیس را باز کند که موقعیت‌های مسی و هیگویین با درخشش بنالیو از دست رفت تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

آرژانتین و سوئیس در وقت اضافه نیز بازی نزدیکی برابر هم به نمایش گذاشتند. آلبی‌سلسته در بیشتر دقایق وقت اضافه توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست راه دروازه سوئیس را پیدا کند تا اینکه در دقیقه 118 مسی با استارت خوب خود و پشت سر گذاشتن مدافعان سوئیس توپ را برای دی‌ماریا فراهم کرد تا این بازیکن بازی ضعیف خودش در این دیدار را جبران کند و با یک بغل پا آرژانتین را به گل برساند تا آرژانتین این دیدار را با نتیجه 1 بر صفر به سود خود به پایان برساند. در واپسین‌ ثانیه‌های مسابقه ضربه ژمایلی در یک قدمی به دیرک دروازه اصابت کرد و در برگشت نیز توپ تصادفی به پاهایش برخورد کرد و به اوت رفت.

در حالی که سنگربان سوئیس جلو آمده بود، دی‌ماریا می‌توانست گل دوم را بزند اما ضربه او با اختلاف بسیار اندک به اوت رفت. در آخرین دقیقه بازی سوئیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که این فرصت از دست رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.