دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۲

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین جاوید شامگاه یک شنبه در جمع اعضای شورای فنی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برای پروژه…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین جاوید شامگاه یک شنبه در جمع اعضای شورای فنی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن تبریز مبلغ 110 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است، افزود: 23 پروژه شهری در کلانشهر تبریز با اعتباری بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال در سال‌ جاری انجام می شود.

وی همچنین در خصوص تقاطع‌های غیرهمسطح هتل مرمر تبریز نیز ابراز داشت: تقاطع‌های غیرهمسطح زیرگذر و روگذر هتل مرمر تبریز با هزینه 70 میلیارد ریال آغاز شده و تاکنون 69 درصد پیشرفت داشته است.

جاوید از اعتبار 63 میلیارد ریالی برای پروژه پل غیرهمسطح گلکار خبر داد و گفت: این پل به طول 620 و عرض 13 متر ساخته می شود و تا الان نیز پیشرفت 43 درصدی داشته است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری و سازمان عمران با تمام توان و استفاده از تجهیزات و اعتبارات سعی می کنند تا هرچه سریعتر شاهد بهره برداری از این طرح ها  باشیم، افزود: پروژه روگذر اره‌گر نیز جزو دیگر پروژه های ناتمامی است که مبلغ 81 میلیارد ریال برای آن تخصیص یافته و قرار است پیمانکار تا مرداد سال 94 تحویل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.