یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر شنبه شب در نشست وزیر ورزش و جوانان با مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای…

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر شنبه شب در نشست وزیر ورزش و جوانان با مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای استعدادهای بسیار زیادی است که باید توسعه زیرساخت ها زمینه را بروز این استعدادها فراهم سازیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیمهای شاهین بوشهر و ایرانجوان بوشهر، ادامه داد: مردم استان بوشهر علاقه بسیار زیادی به این دو تیم دارند و لازم است که حمایت لازم را از این تیم ها داشته باشیم.

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت بسیار بالای تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر اضافه کرد: این ورزشگاه در حال حاضر حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم با تزریق اعتبارت و رفع مشکلات شاهد بهره برداری از این ورزشگاه در سال جاری باشیم.

وی بر لزوم توسعه زیرساخت های ورزشی در استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: هیئتهای مختلف ورزشی در استان بوشهر فعال هستند که همه این هیئت ها نیازمند حمایت هستند.

سالاری خواستار افزایش اعتبارات هیئت‌های ورزشی استان بوشهر شد و تاکید کرد: توسعه سالن های ورزشی استان بوشهر نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید اهتمام ویژه ای در این زمینه داشته باشیم.

وی بر توسعه فضاهای روباز ورزشی تاکید کرد و بیان داشت: بسیاری از روستاهای استان از داشتن امکانات ورزشی مطلوب بی بهره هستند وباید با تزریق اعتبارات مورد نیاز زمینه را برای فعالیت های مطلوب ورزشی در این روستاها فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.