پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۴

‌مدیر‌کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: بیش از دوهزار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسیده است. خلیل محبت خواه در…

‌مدیر‌کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: بیش از دوهزار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسیده است.

خلیل محبت خواه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی‌ گفت: دو هزار و 197 واحد مسکن مهر در شهر‌های مختلف آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده که این تعداد واحد در قالب تعاونی‌های مسکن مهر اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: از 2 هزار و 197 واحد مسکونی، 276 واحد مربوط به پروژه‌های قابل افتتاح شهرستان ارومیه است ومابقی نیز شامل شهر‌های خوی، میاندوآب، بوکان، اشنویه و ماکو می‌شود.

مدیر‌کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی پیشرفت واحد‌های مسکونی شهرستان ارومیه را 75 درصد عنوان کرد و افزود: در شهرستان ارومیه 9 هزار 519 واحد مسکونی در دست احداث است که از این تعداد واحد مسکونی 5 هزار واحد در مرحله عملیات نازک کاری وما بقی در مرحله سفت‌کاری قرار دارند.

‌محبت‌خواه با بیان مهم‌ترین مشکلات مسکن مهر در قالب تعاونی‌ها اظهار کرد: مشکل آورده اعضاء، پرداخت نکردن میزان سهم خود در تامین هزینه‌های ساخت و ساز وعدم آشنایی به فن ساخت و ساز بوده که روند ساخت وساز به شکلی انجام می‌گیرد که موجب نارضایتی دست‌اندر‌کاران، همچنین متقاضیان این امر شده است.

وی درپایان تصریح کرد: به گفته مسئولان اجرایی با حل این مشکلات تا پایان سال جاری پروژه‌های باقی مانده مسکن مهر به بهره برداری می‌رسد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *