جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۱

به گزارش ایرنا، رحیم نوعی اقدم روز پنجشنبه در مراسم اربعین شهدای گمنام هشترود افزود: شهدا راه سعادت را شناختند و در این…

به گزارش ایرنا، رحیم نوعی اقدم روز پنجشنبه در مراسم اربعین شهدای گمنام هشترود افزود: شهدا راه سعادت را شناختند و در این مسیر گام برداشتند و خداوند هم عاشقانه آن ها را قبول کرد.

وی اظهار کرد: اکنون خون شهدا، ایران اسلامی را زنده نگهداشته و مایه سربلندی کشور شده است.

پیشکسوت و رزمنده دوران دفاع مقدس ادامه داد: دشمنان ایران و اسلام با شناخت از روحیه فداکاری و ایثار مردم و جوانان این سرزمین زمین گیر شده و قادر به خطا نیستند.

نوعی اقدم با دعوت از جوانان برای عمل به وصیت نامه شهدا گفت: جوانان بویژه فرزندان شهدای دوران دفاع مقدس باید راه پدران خود را با عمل به وصیت نامه آن ها ادامه دهند.

وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی محور مردم بوده و مشروعیت خود را از آنان می گیرد، خاطرنشان کرد: مردم این انقلاب را به پیروزی رسانده و صاحبان اصلی این نظام هستند و دشمنان هم به خاطر حضور آنان در صحنه و حمایت از حکومت اسلامی و ولایت، جرات خطا و تعرض به کشور را ندارند.

نوعی اقدم ادامه داد: هدف دشمن در دوران دفاع مقدس و زمان کنونی، تصرف ایران اسلامی و حذف آن نبود بلکه بدنبال حذف شرافت انسانی و اسلامیت کشور هستند.

وی گفت: شهدا به ما درس ایثار و شهامت آموختند و ما نیز باید به خاطر کشور و اسلام راه آنان را ادامه دهیم.

7486/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.