یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۰

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمد صادق صالحی منشˈ در جلسه شورای اسلامی قم، توسعه…

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمد صادق صالحی منشˈ در جلسه شورای اسلامی قم، توسعه راه های مواصلاتی استان را از برنامه های مجموعه دولت در استان عنوان و اظهار امیدواری کرد: با حمایت دولت اعتبار پیش بینی شده محقق شود.

وی با اشاره به مشکلات زیرساختی در بخش های استان، مشکل آب کهک را از دغدغه ها و اولویت های اصلی خود عنوان کرد و افزود: با وجود کمبود آب آشامیدنی در استان، همه مردم استان قم باید از منابع موجود به صورت برابر برخوردار باشند.

وی همچنین با اشاره به وضعیت اشتغال در واحدهای صنعتی استان، فرهنگ سازی در این زمینه را مورد تاکید قرار داد و افزود: علی رغم نیاز کارخانجات استان به نیروی فعال، بسیاری از جوانان جویای کار حاضر به فعالیت در این واحدها نبوده و خواهان اشتغال در بخش های دولتی هستند که این مساله نیازمند فرهنگ سازی است.

صالحی منش با بیان اینکه شوراها در پیشبرد اهداف دولت در استان نقش بسزایی دارند، بررسی مشکلات بخش های مختلف استان و پیگیری حل آنها را از وظایف مهم شورای استان عنوان کرد.ک/1

/7404/ 380/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.