جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۱

 به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران؛ سمیرا سپهرنیا دبیر همایش های مکتب تهران گفت :پیش تولید ششمین همایش کارگاه‌های متمرکز مکتب تهران در…

 به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران؛ سمیرا سپهرنیا دبیر همایش های مکتب تهران گفت :پیش تولید ششمین همایش کارگاه‌های متمرکز مکتب تهران در تابستان 93 آغاز می شود .

وی همچنین عنوان کرد :این کارگاه ها در مرداد و شهریور ماه برگزار می شود که با اختتامیه ای در اواسط مهر ماه 93  به پایان می رسد .

همچنین از اساتید قطعی و ثابت این بخش می توان به جلال تهرانی در بخش کارگردانی , محمد چرمشیر در بخش نمایشنامه نویسی , مازیار تهرانی و مجید کاشانی  در بخش گرافیک اشاره کرد , استاد ثابت بخش بازیگری و دیگر اساتید مدعو متعاقبا اعلام خواهد شد .
 
دبیر همایش‌های مکتب تهران در پایان عنوان کرد : محوریت موضوعی همایش های این دوره تاویل است و همه ی اساتید دوره ی کارگاه های بینا رشته ای در فصل تابستان بر محوریت این موضوع همایش ها را برگزار می کنند , پیش تر مکتب تهران همایش هایی با محوریت میزانسن , شخصیت و موقعیت برگزار کرده است .
 
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی تماس 88891512 تماس حاصل فرمایند و یا به وبسایت http://www.maktabetehran.com/ مراجعه فرمایند .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.