یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۹

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود فرخنده طینت تهیه‌کننده سریال «سیگنال موجود است» درباره آخرین وضعیت پیشبرد این پروژه گفت: تاکنون حدود 35 درصد…

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود فرخنده طینت تهیه‌کننده سریال «سیگنال موجود است» درباره آخرین وضعیت پیشبرد این پروژه گفت: تاکنون حدود 35 درصد مراحل تصویربرداری سریال انجام شده است. با جواد رضویان به عنوان یکی از نقش‌های محوری سریال قرارداد بسته‌ایم و احتمالا یک بازیگر زن نیز در ادامه به گروه اضافه می‌شود.

وی همچنین با اشاره به کامل شدن گروه نویسندگان ادامه داد: طرح اولیه سریال را خود من ارائه کرده بودم. علیرضا مسعودی نیز حدود 8 قسمت از فیلمنامه را نوشته بودند که سه قسمت آن مورد استفاده قرار گرفت و اکبر روح ادامه نگارش آن را برعهده گرفت و اکنون امیر برادران و حمید برزگر نیز به گروه نویسندگان این مجموعه اضافه شده‌اند.

فرخنده همچنین درباره ویژگی‌های کلی سریال بیان کرد: در این سریال به صورت طنز و با رویکردی غیرمستقیم شبکه‌های مخرب ماهواره‌ای و سریال‌های طولانی مدت و بی کیفیتی را که از آنها پخش می‌شود، نقد می‌کنیم. البته قصدمان اصلا شبیه سازی نیست. بلکه تلاش داریم تا قصه‌های جذابی را روایت کنیم و این شبکه‌ها محملی می‌شوند برای طرح قصه‌هایمان.

این تهیه کننده درباره محل تصویربرداری سریال نیز افزود: لوکیشن کنونی‌مان استودیوهایی است که در منطقه سبلان دکور آن را طراحی کرده‌ایم. همچنین مشغول انتخاب لوکیشن بعدی‌مان نیز هستیم.

این سریال دارای 26 قسمت 40 دقیقه‌ای است و سیامک انصاری، مهران غفوریان، علی صادقی، لاله صبوری، مرضیه صدرایی، آناهیتا همتی، محمود بصیری، حامد وکیلی، امید روحانی گروه بازیگران اصلی آن را تشکیل می‌دهند.

برخی دیگر از عوامل این سریال عبارتند از مدیر تصویربرداری: محمد کاظمی، مدیر صدابرداری: سیامک نیازی، طراح صحنه و لباس: فروزان جلیلی فر، مدیر تولید: ناصر هادیان فر، مدیر تدارکات: مرتضی کریمی، مجری طرح: داریوش سهرابی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: کیوان جمالی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *