چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، پیکر پاک سردار حسین افشارمنش فرمانده تیپ مکانیزه ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه پاسداران صبح چهارشنبه در میان حزن…

به گزارش خبرنگار مهر، پیکر پاک سردار حسین افشارمنش فرمانده تیپ مکانیزه ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه پاسداران صبح چهارشنبه در میان حزن و اندوه مردم انقلابی بم و با حضور رزمندگان، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تشییع شد.

پیکر این سردار گرانقدر ظهر امروز به منظور انجام آیین تشییع و خاکسپاری از بم به کرمان منتقل می شود. آیین تشییع عصر امروز راس ساعت 16 از حسینیه ثارالله کرمان به سمت گلزار شهدا برگزار می شود.

همچنین آیین ختم سردار افشارمنش فردا (پنجشنبه) از ساعت 9 تا 11 در حسینیه ثارالله کرمان برگزار می شود.

آیین بزرگداشت فرمانده تیپ مکانیزه ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه پاسداران روز جمعه از ساعت 16 و 30 دقیقه تا 18 و 30 دقیقه در مسجد جامع بم برپا می شود.

مراسم یادبود این فرمانده سپاه روز شنبه از ساعت 17 تا 18 و 30 دقیقه در حسینیه شهدای جیرفت و روز یکشنبه از ساعت 16 تا 18 در حسینیه سیدالشهدا (ع) کهنوج با حضور مردم انقلابی این شهرستان ها برگزار می‌شود.

فرمانده تیپ مکانیزه ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه پاسداران روز سه شنبه بر اثر سانحه تصادف و برخورد یک دستگاه پژو پارس و کامیون جان به جان آفرین تسلیم کرد.

بر اثر این سانحه رانندگی که در نزدیکی منطقه تهرود در محور بم – کرمان رخ داد، عروس سردار ایرامنش نیز دار فانی را وداع گفت و همسر و نوه این فرمانده سپاه دچار جراحت شده و به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند.

فرماندهی تیپ یکم لشکر 41 ثارالله، فرماندهی توپخانه لشکر 41 ثارالله، معاونت هماهنگ‌ کننده لشکر 41 ثارالله کرمان و فرماندهی تیپ مستقل مکانیزه ذوالفقار نیروی زمینی سپاه در کرمان از جمله مسئولیت های وی در زمان حیاتش بود.

این یادگار دوران دفاع مقدس همچنین در زمان جنگ تحمیلی در سمت های مختلفی همچون مسئولیت واحد خمپاره، رئیس ستاد تیپ ادوات و فرماندهی ادوات لشکر 41 ثارالله کرمان خدمات ارزنده ای به نظام و انقلاب تقدیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.