پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ابراهیمی فرماندار بوشهر بعدازظهر پنجشنبه به همراه تعدادی از مسئولان این شهرستان، از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی و…

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ابراهیمی فرماندار بوشهر بعدازظهر پنجشنبه به همراه تعدادی از مسئولان این شهرستان، از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی و مشکلات موجود در شهر چغادک بازدید میدانی کرد.

ابراهیمی پس از بازدید میدانی از پروژه‌ها، نشستی با امام جمعه، اعضای شورای شهر و شهردار چغادک در محل  شهرداری چغادک در خصوص مشکلات این شهر برگزار کرد.

فرماندار شهرستان بوشهر در این نشست با اشاره به برخی از مشکلات شهر چغادک اظهار داشت: از دیر باز در جریان مشکلات شهر چغادک بوده‌ام و باید همه تلاش خود ر ا برای رفع این مشکلات به کار بگیریم و از همه ظرفیت‌ها در این راستا استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه اگر در رفع مشکلات غفلت کنیم دردسرساز خواهند شد، متذکر شد: لازمه  کار، تلاش در مسیر توسعه شهر چغادک است و مجموعه ما و استانداری پیگیر هستیم بخشداری در شهر چغادک استقرار یابد ولی کمی زمان بر است.

دفع فاضلاب و آب‌های سطحی از شهر چغادک در اولویت است

نماینده دولت در شهرستان بوشهر تاکید کرد: دفع فاضلاب و آب‌های سطحی از شهر چغادک از اولویت‌های ما است چون دوست نداریم برای بهداشت محیطی و سلامت مردم چغادک مشکلی پیش بیاید.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: برای حل بعضی از مشکلات این شهر نیاز به اعتبارات داریم متاسفانه زیر ساخت های این شهر مشکل دارد و باید شکل و سیاق شهری را در چغادک  با مطالعات دقیق به روز رسانی کنیم

فرماندار شهرستان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود افزود: رویکرد ما این است که مشکلات را به صورت اصولی برای مردم رفع کنیم زیرا رضایت مردم خشنودی خداوند را در پی خواهد داشت.

ابراهیمی در پیان با بیان اینکه شهردار شما کاردان باسلیقه، برنامه دار و با تجربه  است، از زحمات شهردار و تیم شهرداری شهر چغادک تشکر کرد.

لازم به ذکر است که در ابتدای این نشست شهردار چغادک به تشریح مشکلات این شهر پرداخت و همچنین در خصوص کانال‌های آبی در شهر گفت: برای اتمام این کانال‌ها بودجه استانی تخصیص داده شده است که انتظار می‌رود این پروژه توسط بنیاد مسکن اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *