پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۲

پخش برنامه تلویزیونی “حذف و اضافه” با محوریت بررسی مسائل دانشگاه های سراسر کشور از فردا پنجشنبه، 25 اردیبهشت ماه ساعت 14.30 دقیقه…

پخش برنامه تلویزیونی “حذف و اضافه” با محوریت بررسی مسائل دانشگاه های سراسر کشور از فردا پنجشنبه، 25 اردیبهشت ماه ساعت 14.30 دقیقه روی آنتن شبکه سه سیما آغاز می شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، برنامه تلویزیونی “حذف و اضافه” کاری جدید از شبکه سه سیماست که در 26 قسمت 90 دقیقه ای با اجرای مصطفی ذوالنور به بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان و دانشگاه های ایران می پردازد.

این برنامه همچنین به موضوعاتی همچون مباحث علمی و فرهنگی دانشگاه ها، دانشجویان سیاسی، تفکیک جنسیتی، کرسی های آزاداندیشی، ازدواج دانشجویی، مهاجرت نخبگان، تحول در علوم انسانی و… می پردازد.

خبرنامه دانشگاه، گپ و گفت دانشجویی، تریبون آزاد، پیگیری تلفنی مهمترین اخبار هفته و … نیز از آیتم های اصلی این برنامه هستند.

دانشجویان و علاقه مندان می توانند از طریق سامانه پیامکی 20000359 سوژه ها و رویدادهای مهم خبری دانشگاه های خود را به دست اندرکاران این برنامه معرفی کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.