جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۲

به گزارش ایرنا مهندس “ولی الدین مصلحتی شربیانی” پنجشنبه در جشن پایان برق رسانی روستاهای بالای 10 خانوار چابهار که در روستای رمین…

به گزارش ایرنا مهندس “ولی الدین مصلحتی شربیانی” پنجشنبه در جشن پایان برق رسانی روستاهای بالای 10 خانوار چابهار که در روستای رمین این شهرستان بندری جنوب سیستان و بلوچستان برگزار شد، افزود: برق رسانی به تمام روستاهای بالای 10 خانوار شهرستان چابهار نشان دهنده عزم دولت در ارایه خدمات مناسب به مردم این خطه محروم کشور است.

به گفته وی در پیش از انقلاب تنها 10 روستا در این منطقه از نعمت برق برخوردار بودند و اینک تمام روستاهای بالای 10 خانوار چابهار برق دار شده اند.

مصحلتی تصریح کرد: هر جایی که شبکه برق به بهره برداری برسد، دیگر زیرساخت های شهری و روستایی در راستای توسعه و پیشرفت مورد توجه قرار خواهد گرفت و آبادانی و توسعه را برای هموطنان به همراه خواهد آورد.

ˈغلامرضا رخشانی مهرˈ مدیرعامل شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم با یادآوری خدمات رسانی به این استان به عنوان پهناورترین استان کشور با بیشترین پراکندگی جمعیتی، گفت: شرکت توزیع برق استان رتبه نخست کشوری در سال های 91 و 92 را از نظر برق رسانی به روستاها کسب کرد.

وی قول داد: طی دو سال آینده روستاهای بدون برق استان سیستان و بلوچستان را برقدار خواهیم کرد.

مشهدی مدیر امور برق چابهار نیز گفت: طرح برق رسانی به روستای گل بهار رمین با 2میلیارد و 335 میلیون و 800 هزار ریال اعتبار اجرا شد که با بهره برداری از آن کار برق رسانی به تمامی روستاهای بالای 10 خانوار منطقه پایان یافت.

ن1744/2729

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.