پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۷:۰۹

نماینده مردم اسدآباد گفت: مجموعه فرومنگنز اسدآباد در 9 ماه گذشته در انتظار تأمین کک برای راه‌اندازی است، به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

نماینده مردم اسدآباد گفت: مجموعه فرومنگنز اسدآباد در 9 ماه گذشته در انتظار تأمین کک برای راه‌اندازی است،

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه همدان، بهروز نعمتی، امروز، یکم آبان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، توضیح داد: 220 نفر منتظر راه‌اندازی این مجموعه هستند تا بتوانند مشغول به کار شوند اما با وجود پیگیری‌های صورت گرفته هنوز نقدینگی برای خرید کک تأمین نشده است.

وی ادامه داد: بخشی از این نقدینگی باید توسط بانک صادرات و بخشی دیگر توسط بانک ملی تأمین شود. هنوز بانک ملی موافقت خود را در این زمینه اعلام نکرده است.

نعمتی از مدیرعامل بانک ملی خواست، یک شعبه بانک در شهر آجین اسدآباد راه اندازی شود چراکه در حال حاضر این شهر از داشتن بانک محروم است.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: پرداخت نشدن معوقات ذرت کاران اسدآباد باعث نارضایتی شده و درخواست ما پیگیری هرچه سریعتر مشکلات این قشر است.

وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی استان همدان در اجرای آبیاری تحت فشار عملکرد مناسبی ندارد، تصریح کرد: در طرح ایجاد سیستم آبیاری تحت فشار 85 درصد هزینه توسط دولت پرداخت شده و 15 درصد باقیمانده نیز آورده شخصی کشاورز خواهد بود که این مساله عملا در استان محقق نشده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.