پنجشنبه، ۱۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش میهن پست – پس از شکنجه لاگوندا در تابستان طولانی و تست‌های داغ آستون مارتین در صحراهای عمان، بالاخره این کمپانی…

به گزارش میهن پست – پس از شکنجه لاگوندا در تابستان طولانی و تست‌های داغ آستون مارتین در صحراهای عمان، بالاخره این کمپانی به ما اجازه داد عکس‌های بیشتری از نمای داخلی و جزئیات نمای خارجی این خودروی لوکس را ببینیم.

آستون مارتین لاگوندا

آستون مارتین لاگوندا

آستون مارتین در آخرین تصاویری که از لاگوندا منتشر کرده، آن را در نور سایه روشن قرار داده تا جزئیات بدنهٔ منحصربه‌فرد لاگوندا از جمله خطوط منحنی بدنه را بیشتر به نمایش بگذارد. کاپوت بلند، چراغ‌های جلو باریک، جلوپنجرهٔ مشبک بزرگ، و نمای کلی گُوِه شکل جلو و بغل خودرو کاملاً مشهود است. همچنین در نمای عقب یک لهجهٔ آشنا و منحصر به فرد آستون مارتین را می‌بینیم که چراغ‌ها با یک نوار کرومی به هم وصل شده‌اند.

آستون مارتین لاگوندا

آستون مارتین لاگوندا

با اولین نگاه به داخل لاگوندا، وفور ناز و نعمت را با جان‌ودل حس می‌کنید و ناخودآگاه شما را به یاد هتل‌های لوکس و اشرافی می‌اندازد. چشم به هرجا که بیندازید، از صندلی‌ها گرفته، تا پنل درب‌ها، داشبورد و کنسول وسط، همگی لوکس و جذاب هستند که به رنگ طلایی برّاق مزین شده‌اند و قسمت‌هایی هم با چوب طبیعی به رنگ قهوه‌ای تیره درآمده که تضاد رنگی زیبایی ایجاد کرده‌اند. کنسول مرکزی داشبورد، پنل درب‌ها و فرمان با چوب تزئین شده‌اند.

آستون مارتین لاگوندا

آستون مارتین لاگوندا

شاید با نگاه به داخل کابین و نشستن در آن، طراحی داخلی فقط جذاب به نظر برسد، ولی عمق کار و ظرافت بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما می‌بینید. صندلی‌ها دارای ظرافت خارق‌العاده‌ای هستند که منفذهایی با پیچ‌وتاب زیاد بر روی خود دارند و از دوخت الماسی شکل استفاده شده است که یک طراحی و بافت منحصربه‌فرد و خاص را به نمایش می‌گذارد.


آستون مارتین، همچنان اطلاعات زیادی در مورد تجهیزات و امکانات لاگوندا منتشر نکرده است و باید تا اخبار بعدی صبر کرد. همان‌طور که می‌دانید، لاگوندا منحصراً برای خاورمیانه تولید خواهد شد و پیشرانهٔ آن یک V12 است که حدود 550 اسب بخار قدرت خواهد داشت.

منبع:pedal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *