دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۴

هیچ کس خوشش نمی آید از اینکه شخصی  به آنها بگوید: “وای! من عاشق لباست  هستم اما فکر نمی کنم برای ….” شما…

neshan dadane khod 8 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

هیچ کس خوشش نمی آید از اینکه شخصی  به آنها بگوید: “وای! من عاشق لباست  هستم اما فکر نمی کنم برای ….” شما خودتان را می شناسید، و لزومی ندارد دیگران فکر کنند که شما چه کسی هستید! مگر نه ؟ این بخش را بخوانید تا بیاموزید   که چطور خودتان را از طریق مو، لباس، آرایش، کفش، دستبند و هر چیز دیگری جذاب نشان دهید!

neshan dadane khod 1 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

۱-با سبک موسیقی ای که گوش می کنید شروع کنید. سنتی، راک، پاپ یا بلوز، rb و غیره. وقتی تصمیم تان را گرفتید، لیستی از انواع مختلف موسیقی که گوش می کنید، درست کنید. با این حال اگر دوست دارید فقط آهنگ های یک خواننده یا گروه را در آن سبک گوش کنید، راحت باشید و فقط نام آن خواننده/ گروه را بنویسید.

neshan dadane khod 2 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

۲-چیزهایی که در مورد آن با دیگران صحبت می کنید را یادداشت کنید، چگونه عمل می کنید، هر روز چه کارهایی انجام می دهید. در پایان روز آن را بررسی کنید و ببینید چه شخصیتی دارید. اگر مطمئن نیستید، از کسی در این مورد بپرسید. این شخص می تواند معلم تان باشد یا از افراد خانواده تان یا از دوستان تان. بعد از انجام این کار، آن را هم به لیست تان اضافه کنید.

neshan dadane khod 3 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

۳-برای اضافه کردن هر چیز دیگری، راحت باشید؛ اما نه زیاد از حد. (مثال : کشور یا منطقه، طبع، فعالیت ها، نقل قول های محبوب و …)

neshan dadane khod 4 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

۴-حالا زمان خرید است. هر چیزی که به لیست تان مربوط می شود و آن را دوست دارید، بخرید، ولی پول زیادی خرج نکنید. ممکن است بعداً به مقدار بیشتری نیاز پیدا کنید، به خصوص اگر برای خرید یک چیز خاص پول پس انداز می کنید. همچنین پول تان را صرف خرید چیزی که برایتان مناسب نیست نکنید. بعد از این که کار خرید برای جذاب نشان دادن خود را تمام کردید، به مرحله بعد بروید.

۵-برای جذاب نشان دادن خود چیزهای تزئینی پیدا کنید که بتوانید روی بلوزتان قرار دهید و به آن وصل کنید. بدلیجات، روبان، دکمه، چیزهای زرق و برق دار، یا اینکه با مارکر مخصوص پارچه، روی آن بنویسید. خیلی آن را شلوغ نکنید.

neshan dadane khod 6 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

۶-حتما خودتان می دانید برای جذاب نشان دادن خود تان چه چیز های تکمیلی نیاز است تا اضافه کنید؛ هر چیزی که دوست دارید.

neshan dadane khod 7 چطوری جذاب نشان دادن خود را  یاد بگیریم

۷حالا مدلی مویی برای جذاب نشان دادن خود انتخاب کنید. همه می خواهند موهایشان مدلی باشد که دوست دارند، اما مدلی که انتخاب می کنید باید خوب و مناسب باشد و با شخصیت تان هم جور باشد. این مدل می تواند چتری، لیر، ساده، کوتاه، بلند، مرتب کردن و رنگ کردن یا هر مدل دیگری باشد! قبل از اینکه مدلی به موهایتان بدهید، نزد یک آرایشگر بروید و بپرسید که این مدل به شما می آید یا نه. همچنین خوب فکر کنید که واقعاً آن را دوست دارید؟ برایتان مناسب است و با آن خوب به نظر می رسید؟ خودتان به موهایتان مدل ندهید؛ مگر اینکه قبلاً آن را انجام داده و دوست داشته اید. مثلاً برای رنگ کردن موهایتان، رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید، چیزی که دوستش داشته باشید، می تواند چند رنگ باشد یا حتی هایلایت. اگر نمی خواهید موهایتان را کوتاه یا رنگ کنید، مدل مویی پیدا کنید که دوست داشته باشید و هم مناسب دانشگاه یا محل کار باشد، هم خرید و هم مهمانی.

۸-حالا نوبت آرایش است: اگر با همه خوب هستید، شاد هستید، نمرات خوبی می گیرید، روی صورت تان مقداری پاک سازی انجام دهید و کمی آرایش کنید. اگر اهل موسیقی هستید، و فکر می کنید لازم نیست، کل صورت تان را بیش از حد آرایش نکنید، -می توانستید جوش های صورت تان را بپوشانید- . اگر نمی خواهید زیاد از لوازم آرایش استفاده کنید، فقط هر روز صورت تان را مرطوب کنید و کمی ریمل و برق لب بزنید.

نکات و هشدارها

سبک شخصی تان را به همه چیز اضافه کنید. نترسید، اما در عین حال، در این مورد اعتماد به نفس بیش از حد هم نداشته باشید.
بعضی ها ممکن است سبک جدیدتان را دوست نداشته باشند؛ به نظرات شان گوش کنید اما به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشید و حرف شان را به دل نگیرید.
تغییرات را آهسته و کم کم ایجاد کنید تا با یک پیشرفت طبیعی به سمت سبک جدید تان بروید.
از کسانی که سبک شان را دوست دارید، تقلید نکنید؛ این سبک آنهاست. شما سبک خودتان را داشته باشید.

منبع-http://phow.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.