شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۰

فکر می‌کنید شهوت انگیز بودن یگانه راهی است که قادرید جذاب بنظر برسید؟ نیازی نیست به دنبال توسیه های بی موردی باشید که…

Adriana Lima 33 vs angels 26888835 1280 800

فکر می‌کنید شهوت انگیز بودن یگانه راهی است که قادرید جذاب بنظر برسید؟ نیازی نیست به دنبال توسیه های بی موردی باشید که چگونه  جذاب بنظر برسید، در عوض روی بعضی از شیه های روزانه تمرکز کنید، شیوهه ایی که فوق‌العاده شما را جذاب و زیبا خواهد کرد.

پس بیایید باهم ببینیم چه چیزهایی می‌تواند یک زن را جذاب کند، در حدی که هر مردی آرزویش را داشته باشد!

۱. ورزش کنید و سالم باشید

برای اینکه جذاب باشید، علاوه بر اینکه روحیه‌ی خوبی دارید، باید فیزیک بدنی جذابی هم داشته باشید. یک بدن سالم، اولین علامت یک زن سالم و جذاب است. بخشی از برنامه‌ی روزانه‌تان را برای رفتن به باشگاه اختصاص دهید تا چند کیلو اضافه وزنتان را از بین ببرید. اهدافی قابل دست‌یابی برای خودتان تعیین کنید و از هیچ تلاشی برای رسیدن به بدنی سالم دریغ نکنید.

۲. بهداشت را رعایت کنید

بهداشت یک زن‌، در جذاب بنظر رسیدنش نقش خیلی مهمی ایفا می‌کند. پس بهداشتی باشید و برای دوش روزانه، بهداشت دهان و دندان، شادابی و خوشبو بودنتان وقت بگذارید و تمرین کنید. یک شیشه‌ی عطر کوچک یا یک دئودورانت زنانه در کیفتان داشته باشید و در روزهای گرم سال یا روزهایی که خیلی فعالیت دارید از آن استفاده کنید.

۳. بیشتر بخندید

یک لبخند زیبا، علامت انحصاری یک زن است، نکته‌ی جالبش اینجاست که شما تنها با بیشتر خندیدن می‌توانید جذاب بنظر برسید! در گروه دخترانی نباشید که همیشه اخمالو و بد اخلاق هستند و قیافه‌شان شکل فیلسوف‌هاست! اجازه دهید احساساتتان حرف بزند و سعی کنید تا با لبخند همه را مجذوب خودتان کنید.

۴. مراقب پوستتان باشید

از اینکه یک زن چقدر از پوستش مراقبت می‌کند، می‌شود خیلی چیزها فهمید! برای اینکه جذاب‌تر باشید به خودتان قول دهید هر کاری از دستتان بر می‌آید انجام دهید تا پوستتان نرم و ابریشمی و سالم باشد. روزتان را با شستشوی صورتتان آغاز کنید و تا آنجایی که می‌شود سعی کنید از لوازم آرایش طبیعی استفاده نمایید.

قبل از اینکه به رختخواب بروید، آرایشتان را پاک کنید تا منافذ پوستتان بتوانند در طول شب تنفس کنند. این روتین را برای مدتی تکرار کنید و هر چند وقت یکبار از پوستتان رویه سایی کرده و از مرطوب کننده و انواع ماسک‌های طبیعی استفاده کنید.

۵. لباس‌های مرسوم و مد روز بپوشید

پوشاک نقش مهمی در زندگی زنان ایفا می‌کند. در حقیقت جذابیت یک زن بدون لباس‌های دخترانه و زیبا ناقص است. راه حل اینکه چطور همیشه طبق مد روز پیش بروید این است که خرید کردنتان را وسعت دهید، بدین معنی که هر چیزی که می‌خواهید را یک مرتبه نخرید!

مرتبا به فروشگاه‌ها سر بزنید تا بتوانید از آخرین کپ لباس‌ها، طرح‌های جدید صندل، لوازم‌های تزئینی مد روز و دیگر پوشش‌های مرسوم با خبر باشید.

۶. روتین منظمی برای حذف موهای بدن داشته باشید

مطابق با اکثر مجلات و منابع مد و فشن، اگر یک زن امروزی می‌خواهد جذاب بنظر برسد، باید روتین منظمی برای حذف موهای بدنش داشته باشد. می‌توانید با مراجعه‌ی دوره‌ای به سالن‌های زیبایی، یا استفاده از انواع راهها و سبک‌های حذف موها در خانه، همشه بدنتان را بی مو نگاه دارید. (۱۲ ترفند درباره اصلاح موهای پا)

۷. گستاخ نباشید!

اگر با اطرافیانتان بی‌ادب یا گستاخ باشید، از چشم مردان خواهید افتاد. از طرف دیگر، اگر انسان خوش برخورد و مهربانی باشید، اتفاقاً جذاب‌تر از قبل خواهید شد. بدین شکل دوست‌داشتنی و نزدیک‌شدنی‌تر خواهید شد، مواردی که برای جذابیت حرف اول را می‌زنند.

منبع-http://sorkhabsefidab.com

نوشته های مرتبط :

 1. چطوری بدون اشعه, پوستی برنزه داشته باشیم
 2. چطوری غذا بخوریم که تناسب اندام داشته باشیم.
 3. چطوری در جشن عروسی بدون استرس باشیم
 4. چطوری همیشه شاد باشیم حتی زمانیکه واقعا غمگینیم
 5. چطوری محکمترین و سالمترین دندانهارا داشته باشیم
 6. چطوری انرژی کافی روزانه داشته باشیم
 7. چطوری به حرفهای خانواده گوش کنیم
 8. در محیط کار چگونه تحرک داشته باشیم؟
 9. 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم
 10. چگونه در همسر داری موفق باشیم
 11. چکارکنیم تا مرد ایده آلی برای همسرمان باشیم
 12. چطوری نقاط سیاه روی بینی را با چسب درمان کنیم
 13. کدام عادات را باید ترک کرد تا پوستی زیبا داشته باشیم
 14. چطوری قانونهای نادرست خانواده را درست کنیم
 15. چطوری یک ازدواج را زنده و پابرجا نگه داریم
 16. چطوری اصول مسئولیت پذیر را در خودمان تقویت کنیم
 17. چکارکنیم که بازوهای بزرگتری داشته باشیم
 18. وقتی از عصا استفاده می کنیم چطوری از پله ها بالا و پایین برویم
 19. چطوری مجذوب دختر متولد بهمن ماه شویم
 20. چطوری در هنگام شب از پوست مراقبت کنیم

YARPP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *