دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۴۵

هر کسی از مسافرت‌های هوایی  دراز مدت  بیزار است. حتی اگر در حال مسافرت به بهترین جای دنیا هم باشید، مدت طولانی در…

pust چطوری زیبایی‌مان را در طی سفرهای هوایی حفظ کنیم؟

هر کسی از مسافرت‌های هوایی  دراز مدت  بیزار است. حتی اگر در حال مسافرت به بهترین جای دنیا هم باشید، مدت طولانی در هواپیما بودن وحشتناک بنظر می رسد.بطور معمول  در مسافرت های هوایی، استراحت کردن کار مشکلی است، چون  که کودکان گریه می‌کنند، کودکان نوپا فریاد می‌کشند، و عضلات و مفاصلتان هم می‌گیرد.


همه‌ی ما به انجام تمریناتی در پروازهای طولانی توصیه شده‌ایم. مثلاً پیاده روی تا دستشویی، ایستادن و کمی قدم زدن یا انجام حرکات کششی برای اینکه خون در بدنمان جریان پیدا کند. چنین اقداماتی برای جلوگیری از لخته شدن خون، ضروری است.

موضوع جالب توجه دیگر، این است که شما چه شکلی بنظر می‌رسید. اگر در مقصد پروازتان، عشقتان منتظرتان باشد، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند!

اما اگر خبری از چنین قراری هم نیست، با اینحال شاید باز هم برایتان مهم باشد که پوستتان سالم بماند و سالم بنظر برسد. هیچ شکی نیست که یک پرواز طولانی بر پوست شما تأثیر می‌گذارد. بعضی‌ها می‌گویند که پوستشان خشک و زیر چشمانشان تیره می‌شود.

قبل از سوار شدن به هواپیما، مقدار زیادی مرطوب کننده به پوستتان بمالید. و بخاطر داشته باشید که قرار است در هواپیمایی بنشینید که هوا در آن در گردش است. بنابراین خیلی زود، پوست شما تمایل به خشکی پیدا می‌کند. پس مرطوب کننده‌تان را دم دستتان نگاه دارید تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید.

یک راهکار عالی دیگر برای پروازهای طولانی این است که یک بسته دستمال مرطوب بدون رایحه نیز در کیفتان داشته باشید. از این دستمال‌ها برای مرطوب نگاه داشتن صورت، گردن، دست‌ها و پاهایتان استفاده کنید، تا پوستتان شاداب و مرطوب بماند.

پس از پایان پرواز، تنها چیزی که نیاز دارید این است که دوشی بگیرید و یک استراحت خوب شبانه داشته باشید، تا به همان سرحالی و زیبایی که برای یک تعطیلات رویایی نیاز است برسید.

منبع-http://sorkhabsefidab.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.