دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۷

صورت فلکی قوس نشانه نهمین ماه تقویم، برابر با  آذر ماه است. هدف  آنها زندگی آزاد و پرهیاهویی است و برای روابط بزرگ…

dokhtare azar

صورت فلکی قوس نشانه نهمین ماه تقویم، برابر با  آذر ماه است. هدف  آنها زندگی آزاد و پرهیاهویی است و برای روابط بزرگ بوجود آمده اند . اگر قصد دارید با یک دختر متولد آذر دیداری داشته باشید  چند توصیه برای شما داریم.

۱

یکی از سریعترین راه ها برای جلب توجه یک متولد آذر این است که در مورد سفر صحبت کنید. این افراد حقیقتا عاشق بستن ساک هایشان هستند و محروم شدن از آن برایشان تعریف نشده است. شاید برای متولدین آذر سفرهای متعدد در سر تا سر سال، اگر شامل مناظر و چشم انداز های جدید و دیدار با اشخاص جدید، بدون جای مشخص، خسته کننده و بیش از حد خطرناک باشد. بنابراین در ملاقات با دختر متولد آذر بعد از کمی صحبت های مقدماتی از او در مورد آخرین سفرش و مکان های هیجان انگیزی که در آن ها بوده سوال کنید و مطمئن باشید که الباقی شب را گفتگویی شاد پیش رو دارید. اگر نامزد متولد آذرتان را یک بار به مسافرت ببرید مطمئن باشید که او برای رفتن به مکان بعدی حتی اگر فقط برای آخر هفته یا رفتن به کوه باشد همراه شما خواهد شد.

۲

متولدین آذر نسبتا فیزیکی هستند و در نتیجه یکی از بزرگترین جذابیت ها با آن ها بودن در خارج از منزل است. بنابراین کوه پیمایی یا اردو زدن در زیر ستاره ها می تواند از رمانتیک ترین کارهایی باشد که با همسر متولد آذرتان انجام می دهید. رویدادهای ورزشی هم برای دختر متولد آذر جالب خواهد بود. می توانید بازی فوتبال تیم مورد علاقه او را با هم تماشا کنید.

۳

متولد برج آذر بمب انرژی است؛ و این جای شگفتی نیست چون عنصر حاکم بر نشان این ماه آتش است. علاوه بر بیرون از منزل ایشان در هر چیزی با سرعت زیاد کاوش می کنند. کار در حالت اضطرار و به حالت پیگیر و مسابقه مانند، از دیگر گزینه های خوب برای متولد آذر است تا موهایش را دورش ریخته و اوقات خوشی را سپری کند. با این حال مطمئن باشید که این کاملا علیه ترجیح شما نیست و ظاهر سرزنده ایشان در پس این حالت وجود دارد. متولدین آذر روی خلق و خو بسیار حساس اند و هیچ چیز آن ها را بیشتر از این ناراحت نمی کند که بفهمند شریک زندگی شان از بودن در کنار آن ها احساس بی تفاوتی می کنند و یا از آن بدتر ناراضی است.

۴

جنبه دیگر طبیعت پر انرژی متولد آذر این است که به سرعت خسته و بی حوصله می شود. ممکن است بعد از گذشت مدتی در مهمانی شبانه ای که با هم دعوت شده اید او شروع به بی قراری کند و پس از آن به روشنی نشان دهد که ترجیح می دهد با ماشین در خیابان دور بزنید. متولدین آذر دارای قدرت بدنی فوق العاده ای هستند و می توانند از فعالیتی به فعالیت دیگر بپرند در حالی که مردانی با قدرت و شجاعت، بیش از آن نمی توانند ادامه دهند. متولد آذر برای فعال نگه داشتن ذهن پر انرژی اش نیاز به فعالیت کافی دارد و بدون آن به زودی علاقه خود را از دست داده و تبدیل به فردی اخمو و تحریک پذیر می شود. بنابراین در حالی که ازدواج با زن متولد آذر نسبتا آسان است، حفظ علاقه به او می تواند سخت و مستلزم کار جدی باشد. بهترین راه در این مورد، می تواند برنامه ریزی یک سری فعالیت های پر هیجان و سرگرم کننده برای او باشد تا او را سر پا نگه دارد.

۵

هرچند متولد آذر ممکن است به سرعت عاشق شود اما آن طور که انتظار می رود در او صمیمیت جنسی قرار داده نشده است. اگر چه طبیعت ذاتی متولدین آذر تضمین می کند که ایشان به نیازهای جنسی شریک زندگی شان توجه می کنند و این رابطه برای خودشان نیز اهمیت دارد؛ اما روابط جنسی محرکی در روابط عاشقانه آن ها نیست. متولدین آذر ترجیحا مراقب سازگاری معنوی و عشق مشترکشان از مخاطره و توانایی حفظ فضای شخصی در ارتباطات شان هستند. بنابراین در اولین شبی که با همسر آذر ماهی تان زیر یک سقف رفتید باید در وهله اول مطمئن شوید که به سطح مناسبی از راحتی با او برسید؛ هیچ چیز برای او سخت تر از این نیست که پسر آرزوهایش پیش از آماده شدن، او را تحت فشار قرار دهد.

۶

آزادی شخصی برای یک متولد آذر در رتبه اول اولویت هایش قرار دارد. آن ها هرگز در رابطه ای که از آن ها انتظار می رود در مورد کوچکترین چیزها در عشق و زندگی به پای شریک زندگی شان باشند، احساس راحتی نخواهند کرد. آن ها باید در دایره اجتماعی تعاملات شان فضایی برای تعقیب منافع خود داشته باشند و ممکن است شریک زندگی شان در این دایره جایی نداشته باشد. با وجود اینکه آن ها نیاز به آزادی در رفت و آمد هایشان دارند؛ اما نمی توان گفت که ایشان قادر به وفاداری در مورد شریک زندگی شان نیستند. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که ممکن است در مورد دختر متولد آذر از شما سر بزند این است که او را محصور کنید و انتظار داشته باشید شیوه زندگی اش را با توجه به شیوه زندگی شما تغییر دهد. مانند نماد ماه آذر، تیری که از کمان رها شود، نمی توانید او را به عقب برگردانید و باید به دنبال سرنوشت خود بروید.

۷

ذات صادق و بی قید و شرط یک آذر ماهی ممکن است گاهی اوقات او را به فردی کاملا صریح و رک و راست تبدیل کند. ممکن است از اینکه نامزد تان آشکارا اشاره کند، ادکلن شما بویی تند و طیفی از عطرها را در خود دارد، در حالی که برای خرید آن تتمه حساب بانکی تان را خالی کرده اید؛ دست پاچه شوید و احساس کنید با سر به زمین می افتید. ممکن است این صراحت در مناسبات اجتماعی، نامناسب جلوه کند و شما آرزو کنید ای کاش او تدبیر و سیاست یک متولد ماه مهر را می داشت. به هر حال یک متولد آذر ماه صریح است و هرگز انگیزه های کینه توزانه و دشمنی ندارد؛ و این بیانی نسبتا قوی از شخصیت به شدت منحصر به فرد اوست.

۸

نماد این برج فلکی سانتور –حیوان افسانه ای، نیمه انسان و نیمه اسب- است. در افسانه های روم باستان، سانتورها روشنفکر و معلم بودند و شاید این نگرانی متولدین آذر را در مورد مسائل حقیقتا بزرگ زندگی توضیح می دهد. توانایی تفکر انتزاعی ذهن ایشان به نحوی شایسته توسط نماد کمانداری که پیش روی خود را می نگرد و به هدف می زند نشان داده شده است. بنابراین سعی کنید دور و بر یک دختر متولد آذر ماه به شیوه ای اصولی رفتار کنید، زیرا او به احتمال زیاد عمیقا مراقب مسائلی مثل عدالت و بازی جوانمردانه است.

۹

دختر متولد آذر ماه ترکیبی شگفت انگیز از ویژگی هاست؛ سرزنده و پرشور، بی خیال و در عین حال نجیب و توسعه طلب، آن ها به راحتی تحسین کنندگان و دوستانی را به خود جذب می کنند. ازدواج با دختر متولد آذر ممکن است اشتیاق آتشین دختر متولد آبان را نداشته باشد، اما زندگی شما را با شادی و سرور، خوش بینی و همدمی عمیقا همراه، روشن خواهد کرد.

منبع-http://phow.ir

نوشته های مرتبط :

 1. چطوری مجذوب دختر متولد بهمن ماه شویم
 2. چطوری با کودکان در باره نوزاد تازه متولد شده صحبت کنیم
 3. چطوری در سختی ها و مشکلات موفق شویم؟
 4. عکس بچه های تازه متولد شده
 5. دختر 2 سال و نیمه | غریبی و نا آرامی
 6. چطوری با آلوئه ورا لاغر شویم
 7. چطوری از اصل اضافه بار در سیستم تمرینی جهت افزایش حجم بهره مند شویم
 8. چطوری درباره سلامت خود باخبر شویم
 9. باباهایی که صاحب فرزند دختر هستند این مطالب را باید بدانند
 10. چطوری در مدت سی روز لاغر شویم؟
 11. چطوری با خوردن عسل لاغر شویم
 12. با کت گوت یا امبدینگ چطوری لاغر شویم؟
 13. بابا‌های پیرتر ، احتمال دختر شدن بچه‌شان بیشتر است
 14. دختر خانم هایی که در دوران نامزدی هستند بخوانند
 15. درباره خواستگار ناشناس چطوری تحقیق کنیم؟
 16. چه سنگی برای متولد چه ماهی خوب است ؟
 17. خوراکی بسیار خطرناک برای دختر بچه ها
 18. چگونه از حرفهای خواستگار مطمئن شویم
 19. وقتی خشمگین می شویم
 20. چطوری با زبان بدن شخصیت را می شناسند

YARPP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.