یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۱

دختران متولد بهمن ماه بدلیل ذهن باز و عاقلانه فکر کردن  میزان بخشندگی و روابط شخصی شان مشخص می شوند. اگر عاشق دختر…

motevalede bahman

دختران متولد بهمن ماه بدلیل ذهن باز و عاقلانه فکر کردن  میزان بخشندگی و روابط شخصی شان مشخص می شوند. اگر عاشق دختر متولد بهمن ماه شده اید می توانید با ما همراه باشید تا بدانید چطوری با یک دختر متولد بهمن ماه باید برخورد کنید.

1-شاید صفت شخصی متولد بهمن ماه که سبب برجستگی او در میان یک جمع می شود، ذهن پژوهنده اوست. آنها علاقمندند که وارد قلب همه چیز شوند و بدانند که چگونه کار می کند. به همان اندازه، یک ذهن کنجکاو از نشانه های ذهن یک زن متولد بهمن ماه است. بنابراین برای شروع صحبت با زوج متولد بهمن ماه خود، آن هم برای اولین بار، نباید مشکل خاصی وجود داشته باشد، اگر شما به فرهنگ، علم، مسائل اجتماعی، مسافرت و یا انبوهی از موضوعات دیگر علاقه نشان دهید. از طرف دیگر اگر شما بتوانید همه این موارد را انجام دهید، می توانید مانند مته به درون او رخنه کنید و حتی با بیان جوک های احمقانه همه زنهای دیگر دور میز خود را به طرف خود خیره کنید. یک زن متولد بهمن ماه فردی تحصیل کرده و دارای اطلاعات عمومی بالاست بنابراین اگر شما می خواهید توجه او را به خود جلب کنید باید بتوانید به او ثابت کنید که شما هم علاقمندی های روشنفکرانه دارید. این امر در تعامل بحث های گسترده جمعی، سرگرم کننده است، مراقب باشید تا زمانی که نسبت به یک موضوع اطلاعات کافی ندارید وارد بحثی چالشی نشوید.

2-سلیقه خوب متولدین بهمن ماه سبب می شود در زمینه ی حِرَف فرهنگی حضور گسترده ای داشته باشند. دختر متولد بهمن ماه اصولا از نظر ظاهری مورد توجه است و یا حداقل مرتب و مد روز است. در حالیکه او به طور مطلق از مد پیروی نمی کند، بلکه پوشش او در خور و مناسب با شخصیت خود اوست و یک سبک کاملا فردی است. بنابراین وقتی با دختر متولد بهمن ماه برای آشنایی بیرون می روید، مراقب باشید شما به نوبه خود در بعضی موارد خاص آنطور که باید و شاید و به گونه ای شایسته عمل کنید. او نباید به شما بگوید که برای رفتن به شکار لباس رسمی مناسب نیست، بلکه قبل از آن شما باید به دو چیز فکر کرده باشید یک شلوار جین فرسوده و یک تی شرت بی رنگ و رو.

3-خصوصا متولدین بهمن ماه از نظر بهره عاطفی بالا، به نام، نیستند. با وجود شخصیت هوشمندانه، آنها از دنیای شلوغ احساسات جدا هستند و مایل به حفظ یک فاصله احساسی حتی با افرادی که به آنها علاقمند می باشند، هستند. بنابراین اگر در برابر پیشنهادهای عاشقانه از متولد بهمن ماه انتظار دریافت پاسخی با تب و تاب متولدین آبان یا حساسیت متولدین تیرماه را دارید، باید بگویم صبر طولانی پیشه کنید تا به جواب برسید. نامزد شما ممکن است شوخ و جذاب باشد و در برقراری ارتباط بسیار عالی عمل کند اما ممکن است به شما اجازه ورود نامحدود به احساسات خویش را ندهد.

4-متولدین بهمن ماه همانند کناره گیری عاطفی شان، به صمیمیت های فیزیکی بیش از حد نیز خیلی زیاد اهمیت نمی دهند. برای آنها عشق به اشتراک گذاری همه چیز از جمله ایده آل ها و پروژه ها و همچنین شرکت در بحث های نشاط بخش و پرجنب و جوش می باشد. عشق جنسی برای متولدین بهمن تا زمانی که در حرف و به صورت نظری است جذاب و جالب است اما در عمل به خاطر خجالتی بودن از آن دوری می کنند. شای د به همینخاطر است که یک بهمن ماهی دوست دارد ابتدا از طرف مقابلش پالس های مثبت دریافت کند و تنها پس از آن عاشق می شود. در واقع ممکن است بسیاری از بهمن ماهی ها از ایده ازدواج باز که شامل حداقل محدودیت های رسوم معمول است استقبال کنند.

5-دلیل اینکه چرا اکثر متولدین بهمن ماه ترجیح می دهند از نظر احساسی از همکاران خود فاصله بگیرند ریشه در نیاز به استقلال شخصی آن ها دارد؛ این احتمالا به خاطر نفوذ اورانوس است که یکی از دو سیاره ی حاکم بر این برج است و دیگری بودن زحل است. آن دسته از متولدین بهمن ماه که تحت تسلط اورانوس هستند از قیود و رسوم آزادند، ایشان مبتکرند و از حالت دور بودن از مرکز لذت می برند. در اندیشه و سلوک فقط بر فردیت خود تکیه می کنند که استعداد طبیعی ذهن ایشان است. بنابراین اگر شما برای ازدواج با دختر متولد بهمن جدی هستید سعی نکنید او را با هنجارهای اجتماعی یا انتظارات خودتان احاطه کنید؛ زیرا به محض اینکه او احساس کند فردیتش در این رابطه به خطر افتاده به جای دوری پرواز خواهد کرد. به دختر متولد بهمن اجازه دهید در اتاق خود به اندازه کافی علایق و کار خود را دنبال کند و اگر می خواهید به او اطمینان دهید که شما آزادی های فردی او را درک می کنید حدود اجتماعی خودتان را با او حفظ کنید تا به این ترتیب او بتواند ب شما به عنوان یک همسر اعتماد کند.

6-جالب توجه است که برخی از متولدین بهمن صفات بسیار مخالفی از خود نشان می دهند. با سیاره زحل به عنوان حاکم اصلی برج خود، برخی از آن ها مقید به آداب و رسوم، بسیار منظم و در مورد مسایل مربوط به پول نسبتا دقیق هستند. جایی که ایشان با دیگر هم برجی های خود دارای زمینه های مشترک هستند؛ در اختیار داشتن یک ذهن نافذ و قدرت نگاه به آینده است. بنابراین اگر دختر بهمن ماهی مورد علاقه شما معتقد است که زیر فشار شرکت های حرفه ای بزرگ است یا تمایلات غیر متعارف رنگارنگی دارد؛ شما از یک چیز می توانید مطمئن باشید و آن این است که در زیر این ظاهر عقل فعالی وجود دارد که برای ساختن مفهومی کلی از چیزهای مختلف تلاش می کند و در تکاپو برای بهبود جهان با گزاره های خود می باشد. متولدین بهمن به عنوان متفکرین منطقه البروج شناخته شده اند.

7-این خوی نگاه به آینده متولدین بهمن است که سبب می شود بیشتر آن ها بخشنده و روشن فکر باشند. طبیعت بدجنس و کمی زشت آن ها این است که به خاطر داشتن ذهن خودخواه، تنها نگران خودشان می باشند. بنابراین برای تحت تاثیر قرار دادن دختر متولد بهمن باید مطمئن شوید که او قسمت انسانی و خالی از اغراض شخصیت شما را می بیند. و بهترین قسمت این تلاش آنجاست که شما خواه، ناخواه برای حفظ دختر مورد علاقه تان، به خودتان برای اینکه فرد بهتری شوید کمک خواهید کرد.

8-نماد برج بهمن یا دلو، حامل آب است و با توجه به این که مردم مشتاق بخشیدن هدیه ای از افکار و ایده های جدید از این علامت به بشریت هستند؛ این نماد بسیار مناسب این برج است. متولدین بهمن مصمم هستند تا جهان را تبدیل به مکان بهتری کنند و شعارشان این است. به همین دلیل است که با وجود روشنفکر بودن متولدین بهمن می توانند در ملاقات با مخالفت با ایده هایشان بیش از حد کله شق و لجوج باشند. به همین صورت ممکن است زمانی که پیشنهادتان را در مورد روش اصلاح کتابخانه های جامعه بیان می کنید و معتقدید که راه بهتری وجود دارد؛ از تمایلات لجوجانه دختر متولد بهمن شگفت زده شوید. این لجاجت ممکن است از نشانه های ثابت متولد شدن در برج بهمن باشد.

9-در حالی که بعید است زن متولد بهمن شما را با شور آتشین یا از خودگذشتگی های مدام تحت تاثیر قرار دهد؛ اما در زندگی تان چشم اندازهای ناشناخته ای از ایده ها و افکار به روی تان باز خواهد کرد. با سرزندگی، عشقی نشاط بخش و همنشینی محرک افکارتان، شما جهان را دنیایی بسیار جالب تر برای زندگی و عشق خواهید یافت.

نکات و هشدارها

از دختر متولد بهمن ماه سوالات درست بپرسید.

منبع-http://phow.ir

نوشته های مرتبط :

 1. چه سنگی برای متولد چه ماهی خوب است ؟
 2. فواید و خواص داروئی ریشه بهمن
 3. چطوری با کودکان در باره نوزاد تازه متولد شده صحبت کنیم
 4. عکس بچه های تازه متولد شده
 5. چطوری در سختی ها و مشکلات موفق شویم؟
 6. چطوری درباره سلامت خود باخبر شویم
 7. چطوری در مدت سی روز لاغر شویم؟
 8. چطوری با آلوئه ورا لاغر شویم
 9. چطوری با خوردن عسل لاغر شویم
 10. با کت گوت یا امبدینگ چطوری لاغر شویم؟
 11. چطوری از اصل اضافه بار در سیستم تمرینی جهت افزایش حجم بهره مند شویم
 12. ارتباط خوش لباسی با ماه‌های تولد و جنسیت و سن
 13. دختر خانم هایی که در دوران نامزدی هستند بخوانند
 14. باباهایی که صاحب فرزند دختر هستند این مطالب را باید بدانند
 15. وزن طبیعی دختر 11 ماهه، افزایش وزن نامطلوب
 16. دختر 2 سال و نیمه | غریبی و نا آرامی
 17. بابا‌های پیرتر ، احتمال دختر شدن بچه‌شان بیشتر است
 18. خوراکی بسیار خطرناک برای دختر بچه ها
 19. نکات مهم در رابطه با مراقبت از نوزاد تازه متولد شده
 20. چگونه از شر تنهایی خلاص شویم

YARPP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *