سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ قربان صنعتي ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر اظهار کرد: با تلاش ماموران پليس…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ قربان صنعتي ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر اظهار کرد: با تلاش ماموران پليس راه شهرستان و جلوگيري از تخلفات رانندگي در سطح شهرستان ميزان تصادفات فوتي در حوزه برون شهري اين شهرستان به ميزان 5 برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل كاهش پيدا كرد.

فرمانده انتظامي چناران با اشاره به كسب رتبه نخست كاهش تصادفات فوتي در استان افزود: اين موفقيت چشمگير حاصل همكاري مردم و رسانه ها و در سايه تعامل با نهادها و سازمانها و تلاش شبانه روزي و خالصانه ماموران پليس راه شهرستان است و از اين بابت خداوند را شاكريم و همكاري تمام عوامل دخيل در اين امر را ارج مي نهيم.

سرهنگ صنعتی بیان کرد: پليس راه شهرستان در سال 91 با 57 درصد و 92 با 49 درصد و 93 براي سومين سال متوالي با 500 درصد حائز رتبه برتر كاهش تصادفات فوتي در استان بوده است.

وی گفت: چنانچه راننده اي مرتكب دو تخلف حادثه ساز به طور همزمان شود علاوه بر 72 ساعت توقيف خودرو به منظور عبرت ديگران روي خودرو بنر با موضوع تخلف نصب و در معرض ديد ساير رانندگان قرار مي گيرد.

فرمانده انتظامي چناران پيرامون نقش آموزش هاي همگاني در توسعه فرهنگ رعايت قانون و انضباط ترافيكي نيز مطالبي مطرح كرد و افزود: آمارها نشان مي دهد كه فرهنگ  رانندگي مردم در سال جديد نسبت به سال گذشته افزايش چشمگيري داشته و مردم همكاري خوبي با پليس داشته اند.

سرهنگ صنعتی بیان کرد: مصمم هستيم با انرژي و آمادگي بيشتر و پوشش انتظامي و ترافيكي در تمامي نقاط شهرستان از بروز تخلفات و تصادفات جلوگيري شود و با اشاعه فرهنگ انضباط ترافيكي مناسب زميننه آسايش عمومي را براي شهروندان عزيز چناران فراهم كنيم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *