پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۷

به گزارش ایرنا، مراسم محوری بهره برداری از این طرحها در روستای ˈیوسف آبادˈ شهرستان نیشابور برگزار شد که طی این مراسم از…

به گزارش ایرنا، مراسم محوری بهره برداری از این طرحها در روستای ˈیوسف آبادˈ شهرستان نیشابور برگزار شد که طی این مراسم از طرح هادی این روستا نیز بهره برداری گردید.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: هفتاد و ششمین طرح هادی روستایی استان در روستای یوسف آباد و نود و هشت هزارمین واحد مسکونی طرح وی‍ژه بهسازی مسکن روستایی در شهرستان نیشابور امروز به بهره برداری رسید.

ˈسید رضا موسوی نیاˈ افزود: همچنین با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پروژه مسکونی 64 واحدی مسکن شهری در بلوار جانبازان نیشابور و دو هزار و 500 واحد مسکن روستایی در منطقه زلزله زده شهرستان های نیشابور و فیروزه بهره برداری شد.

وی بیان کرد: دو هزار و 524 روستای دارای بیش از 20 خانوار در خراسان رضوی وجود دارد که تاکنون برای دو هزار و 303 روستا معادل 91 درصد از آنها، طرح هادی روستایی تهیه شده است.

وی گفت: میانگین تهیه طرح هادی روستایی برای روستاهای دارای بیش از 20خانوار در کشور 73 درصد است در حالی که این رقم در خراسان رضوی 91 درصد می باشد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی افزود: امسال قرار است به کمک استانداری خراسان رضوی کار تهیه طرح هادی روستایی برای 221 روستای دارای بیش از 20 خانوار باقیمانده در استان به اتمام رسد.

وی اظهار کرد: تاکنون طرح هادی روستایی در سه شهرستان مه ولات، کاشمر و خوشاب به پایان رسیده و کار تهیه طرح در دیگر شهرستانها در حال انجام است که در این میان شهرستان گناباد با 80 درصد پیشرفت کمترین میزان انجام کار در زمینه تهیه طرح هادی روستایی را در استان داشته است.

7489/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.