چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات ذوب‌آهن که از 18 خرداد در ورزشگاه ملت اصفهان آغاز شده، این روزها با حضور بازیکنان نیجریه‌ای در…

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات ذوب‌آهن که از 18 خرداد در ورزشگاه ملت اصفهان آغاز شده، این روزها با حضور بازیکنان نیجریه‌ای در این تمرینات ادامه دارد.

باشگاه ذوب‌آهن هنوز با بازیکن خارجی برای فصل آینده به توافق نرسیده و به جز کارلوس سانتوس، هنوز بازیکن خارجی را جذب نکرده است.

در روزهای گذشته چند بازیکن نیجریه‌ای برای جلب نظر سرمربی ذوب‌آهن و تست فنی راهی اصفهان شده و در تمرینات تیم اصفهانی شرکت کردند.

قرار است یحیی گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن درباره شرایط این بازیکنان که در پست دفاع و هافبک چپ هستند، نظر دهد و وضعیت آنها را اعلام کند.

علی شجاعی سرپرست تیم ذوب‌آهن در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جذب این بازیکنان به تیم گفت: هیچ بحثی در مورد جذب این بازیکنان نبوده و این بازیکنان تنها به خواست خودشان برای حضور در تست تیم، به تمرینات اضافه شده‌اند و هنوز بحثی درباره امضای قرارداد با آنها نیست.

وی درباره جذب بازیکنان خارجی تیم ذوب‌آهن بیان داشت: هنوز با بازیکن خاصی به توافق نرسیده‌ایم اما به دنبال جذب بازیکنان باکیفیتی هستیم و تلاش می‌کنیم که بازیکنان خوبی برای تیم به خدمت بگیریم.

به گزارش مهر، ذوب‌آهن روز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی امید می‌رود و قرار است عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان با تیم ملی امید بازی کند.

 این تیم اصفهانی روز شنبه برای برگزاری اردوی یک هفته‌ای راهی کرج شده و تمرینات بدنسازی و آماده‌سازی خود را در کرج ادامه می‌دهد و قرار است در این اردو، دو دیدار تدارکاتی نیز برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.